Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan szakítottál a szeretőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottál a szeretőddel?

Figyelt kérdés
Megbeszeltetek vagy csak eltuntel. Őszinte voltál vagy kitalaltal valamit.. Élőben vagy telefonon?
2023. júl. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elmondtam, személyesen


45/F

2023. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es és mi volt a szakító ok?
2023. júl. 17. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
válásomat akarta
2023. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a szerető (bár nem tudtam róla), ő meg amikor úgy gondolta, hogy elég belőlem, egyszerűen csak eltűnt, letiltott mindenhonnan szó nélkül. Pár hétig tartott csak, és később tudtam meg, hogy nős, semmi jelét nem mutatta, amíg "együtt" voltunk :D
2023. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen megbeszéltük meg. Ez így korrekt. Csak úgy nem lépnék le, ezt elvárnám a partnertől is. Szépen elváltunk és ennyi. Néha azóta is beszélünk, mint két barát.
2023. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfi szerelmes lett,elmondta.

Poklot járta,hónapokig,szakítás után.

Meglepődtem, hogy öszinte volt és hogy ennyire megviselte.

2023. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!