Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok hogy reagalnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy reagalnatok, ha hazas ferfi probalna veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

red flag, vagy azert benne lennetek akar egy szeretoi viszonyban is?

rogton elmeselnetek a barataitoknak, hadd terjedjen a pletyka vagy inkabb diszkreten kezelnetek, ha el is utasitottatok?


2023. júl. 23. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
En lepattintottam, hogy hagyjon engem beken. Nem akartam szereto lenni. Nem kezdtem el pletykalni rola.
2023. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

en is lepattintom. nem vagyok azon a szinten hogy valaki "ágyasának" kelljen lennem.

en se szolok.

nemmölök abba energiat hogy feleségekhez rohangáljak

2023. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Mondanám neki, hogy előbb a feleségével egyeztessen, mielőtt velem kezd. Ha csak feleannyi energiát ölnének a pasik a már meglévő kapcsolatukba, mint amennyit a szeretőkre/barátnőkre próbálnak, hirtelen már nem is lenne rossz az a házasság. De ez nyilván egyszerűbb és izgalmasabb.

Nem szólnék a feleségének és nem is pletykálnék, de nem is mennék bele semmibe.

2023. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Pont nem érdekelne. Keressen más nőt.
2023. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Boldog párkapcsolatban élek, de ha nem így lenne (azaz nem lenne párom) akkor sem mennék bele, ütközik az elveimmel. Kivéve ha a feleség áldását adta.

Persze, elmondanám 1-2 barátnőmnek (ha valaki titkot bíz rám előre érdeklődjön vállalom-e, utána mondja a titkot, ez csakis így fair), lehet elmondanám a feleségnek, nem biztos. De városi pletykát nem indítanék.

2023. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha a nejét ismerném, akkor elmondanám neki, amúgy a férfit kerülnem mint a pestis, ha nem értene belőle, akkor borítanék szintén a nejének, hogy tudja mekkora disznóval él házasságban.
2023. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Elküldeném a retkesbe. És én nem vagyok az a diszkrét fajta, szóval ha ismerem a feleségét, simán elmondanám neki, aztán azt kezd az infóval, amit akar. Ahogy a barátaimnak is elmondanám akár ismerik, akár nem. Viszont annyi energiát nem fektetnék a dologba, hogy ismeretlen embereknek kezdjek írogatni erről, hacsak nem zaklat. Ha viszont zaklat, nem ért az egyszeri nemből, biztos, hogy elkürtölöm mindenkinek, akit érek.
2023. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Visszautasítanám majd küldeném a screenshotot a feleségének/szólnék róla hogy a férje kicsit rossz utakon tévelyeg.
2023. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Oh a fél világ tudna róla a nap végére, beleértve a feleségét.
2023. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Mivel én is házas nő vagyok előny lenne.
2023. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!