Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerető több mindent enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerető több mindent enged a szexben ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 00:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

19. Szerinted? Nem engedi!

20. Azért a válási statisztikák és a közbeszéd nem arról árulkodik, hogy a házasságok pár év elteltével annyira jól működnének. Sőt, én azt látom hogy a szexkapcsolatokban, a szeretői viszonyokban 100X jobb a szex, mivel ott kötetlenül lehet csinálni. A házasságokban idő után már az egyik fél kényszernek érzi. Ott már megvannak a tüskék, ma ne, ma fája fejem, ma fáradt vagyok stb. Ezek a kifogások. Aztán rájönnek a felek hogy nem is olyan nagy durranás a felesége/férje. Jönnek a problémák. Születik 1-2 gyerek, már semmi sem olyan mint régen. Ezek meg nem a jó szexuális élet alapjai. Mondjuk a kényszer szex sem, amikor ha kell ha nem, este 8-kor vagy naponta 5X dugni kell. Én anno pont ilyen kapcsolatból léptem ki, holott férfi vagyok.

2023. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Bevallotta hogy neki a szexmentes házasság lenne a jó, mert asszex. Kár hogy erről nem beszélt a lagzi előtt."

Lagzi előtt nem dugtatok? Vagy akkor még szerette, hogy elvedd?

2023. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt egy szexuális vadállat, csak akkor még volt célja a szexszel. Nem újkeletű ez a "nő beadja az unalmast a házasságban" történet. A gyerek után ki lettem téve a másik szobába. Maga mellé szoktatta, a mai napig vele alszik. 10 éves a gyerek. No comment. Ahogy csak lehet mindennel szabotálja a szexet, betegesen küzd az ellen hogy legyen valami. Ma már én sem firtatom nála, fel sem állna már ezek után rá. Szerintem mentálisan beteg emberek azok, akik kerülik, sőt ellenzik a szexet a párjukkal. Bizonyára annyira rossz, mintha forró ólmot öntenék a fülébe. Meg is értem őt.
2023. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
60%

Én a férjemnek is engedek mindent (amikor van és akarja nem a sötét szobában) és a szeretőmnek is.

Azt ami és akkor jól esik.

Ha lenne itthon szex, akkor itthon is tudnék felszabadult lenni, persze a vágy az megint más 10+ év után, mint egy friss kapcsolatban

2023. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%
Igen, alapbol ez a szeretosdinek az lenyege h a sexel kell lenyugozni megfogni a masik embert,meg kitudsz probalni olyat amit rendes kapcsiba nem mernel az mar maskerdes h kesobbiekbe ez lecsitul es unalmassa valik vagy kialakulnak erzelmek.
2023. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

A szerető lényege a desszert. A négy falon kívül hagyod ezt a fos életet, ott meg vagy te és vagy a nő/férfi. A házasságon belül ezt soha a büdös életbe nem tudod megtenni, mert ott van a gyerek, a pénzügyek, a meló, a tüskék, a vágyak már megkoptak, tetőtől talpig ismeritek egymást, a monotónia stb.


A szeretőnél mi is van? Nagyjából tudod a nevét, vonz külsőleg, aztán beleképzeled az álmaid és az álmaid megéléséhez köthető személyt. Enyii bőven elég a frenetikus szexuális élményhez.


Én pl. otthon esténként enyhe gyomorfájdalmat érzek. Nem is tűnt fel eddig, aztán rájöttem az okára. Jó lenne egy jó szex, de még az is kérdés hogy lesz-e. Ha lesz, mert a párom belemegy, az amolyan gátlásoktól hemzsegő unalmas maszatolás lesz. Ettől nekem már gyomoridegem van. Semmit de semmit nem hajlandó még ésszerű keretek között sem. Közös zuhany? Ő nem!. Orál? Ő nem. Se ő nekem sem én neki nem csinálhatom. Marad a sötét szoba, valami haláli unalmas előjátéknak nevezett valami, amibe majdnem bele alszom. Orgazmus az nincs soha.


Na ilyenkor álmodozom szeretőről, hogy az elfojtott vágyaimat kiélhessem. Vicces, de az elfojtott álmaim máshol csak előételt jelentenének.

2023. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!