Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nem szerettek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem szerettek bele a szeretőtökbe?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jó a szex, kívánod is, helyes /szép.

Megbeszélitek hogy ez csak szex.


Hogy nem érzel idővel többet?


2023. aug. 9. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan többet éreznek, csak épp a családjuk vagy a kényelmük fontosabb. Meg van az aki bárkivel össze tud feküdni mindenféle érzelem nélkül.
2023. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülye vagy akkor szenvedjél. Minek kezdesz foglalttal aki csak szórakozik veled és használ.
2023. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl úgy kell nem beleszeretni, hogy rádöbbensz hogy egy romlott emberrel vagy aki kívülről lehet hogy tetszetős, de lelkileg egy nulla.
2023. aug. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen még az exemet szeretem, és a szeretőm meg annyira önfejű,hogy nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni.
2023. aug. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Appassionato2022 ***** válasza:
87%
Válófélben voltam és szeretőt kerestem, akibe bele is szeretem. Megmondtam, szakított. Bőgtem, költöztem, kanalaztam össze magam a válás és a szerelmi bánat miatt, amikor visszajött azzal, hogy válik miattam. Összeköltöztünk, boldogok vagyunk. Nem minden esetben világtól elrugaszkodott, istentelen dolog szerető miatt válni vagy a lepattintó partnert visszafogadni. ( persze az igaz, hogy nem évek teltek el a pattintás és a 'veled akarok élni' között, hanem 8 nap.) De ha az a partner minden szempontból OK és van érzelmi hiányod is, akkor bele fogsz szeretni. Max. elvágod a dolgot és maradsz a kapcsolatodban és majd 'kigyógyulsz'.
2023. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert bar megvolt a vonzalom es jol elmis voltunk, de eletmodunk tokre kulonbozott es ez hatraltato tenyezo parkalcsolatra+maga a tudat h nem engem szeret ez is visszaveti. Ha ezt nem nem nezzuk beletudtam volna szeretni, mert kozelebe jartam a szerelemnek, de elfolytottam csirajaba
2023. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem akarok megbántani, de több olyan nőt is ismerek akinek testből és tehetségből az ágyban bőven adott a sors de melette olyan elviselhetetlen életfelgással él hogy...
2023. aug. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok, a szeretőmmel arra a pár órára megvagyok és az pont elég😊😀.Azonkívül saját magával jobban el van foglalva támaszkent tekint rám,tanácsot kért a szakitás előtt, de ugyis önfejű..Amikkr talalkozunk, megdug,ami mindig teljes kielégülés, de nem hinném hogy együtt tudnék vele élni!
2023. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!