Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tart szeretőt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart szeretőt olyan férfi aki azt állítja hogy rendszeres a szex a feleségével ? Nagyon szereti a felességét es boldog családként élnek.

Figyelt kérdés
Oké az újdonság varázsa .. na de az meddig tart ?! 2 éve nem tud lemondani a szeretőjéről.

2023. aug. 9. 21:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen. Ismerek olyat, aki 8 éve van a szeretőjével, közben gyereke is született.
2023. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alapbol nem monogam, es igy eli ki magat. Bar ha tenyleg minden oke es igy is csal, nem valami jo ember. Viszont, ha a szereto ezt tudja es ennyire nyiltan elmondta a férj, akkor nem tudom mire var...
2023. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Szereti esetleg?
2023. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Silverfox30 ***** válasza:
29%
Én nem független vagyok! Feleség és gyerek is van. Imádom óket. De nem mindent kapok meg itthon. Viszint mindent megadok nekik. Megmagyarázni kevés. Sok a tesztoszteron. Vagy mit tudom én!
2023. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
4es: "Mindent megadok nekik" csak őszinteséget, hűséget, bizalmat nem adsz meg. Es ezek nagyon fontosak egy kapcsolatban. Te mit nem kapsz meg, hogy egybol szeretohoz nyultal, probaltad megbeszelni a paroddal?
2023. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#4

De legalább te megmondod hogy nem kapsz meg otthon mindent.

Ő azt mondja mindent megkap .. hát érdekes ..

2023. aug. 9. 22:15
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Csak mondja ..nem rendszeres, vagy unja a nőt!
2023. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Mert megbizhatatlan es kielvezi a szerelmi haromszoget. Teged is es a feleseget is kihasznalja. De lehet, hogy nagyon ragaszkodik hozzad pl szex jo veled vagy erzelmileg. Mindta mar, hogy szeret vagy ereztette veled?
2023. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#3

Azt mondja szereti , de ha szeretné vele lenne. Csak kaland neki. De akinél ennyire jó minden otthon .. én nem kockáztatnák. Fura emberek vannak.

2023. aug. 9. 22:23
 10/36 Silverfox30 ***** válasza:
68%
4es vagyok! Megbeszéltük a páfommal, hogy valami félre ment! Persze nem fogadta jól de azt javasolta, hogy éljem ki azon vágyaim amit ő nem adhat meg. Csak ne tudjon róla. A világ legjobb feleségét tudhatom magam melett. Értem azokat kik ezzel nem értenek egyett. Korábban én sem. De a család fontos. Azt viszont hozzá kell tegyem ha nem tehetem ami engem kielégít (nem túl durva fétis) akkor idő elött ebbe belefulladsz! Ez nem a xix. század. Persze a család. Számomra fontosak és nekik élek. De ha nem élem ki magam akkor egy 30as zombi lennék. Aki másként gondolja, szíve joga. Nem kövezem meg érte. De fordítva se legyen másként! Köszönöm
2023. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!