Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért zavarja az embereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket a szex mással?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat előtt is volt az adott személy szexuálisan mással, akkor egy megcsalás esetén miért azon gondolkodik valaki hogy mit csinált a párja, miközben az exei esetén ez nem kerül szóba vagy nem gondolkodunk el rajta
2023. aug. 19. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert az ember úgy megy bele egy kapcsolatba általában, hogy hűséget fogad a másiknak és ugyanezt el is várja.
2023. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Engem.komolyan nem zavarna.

De azt vettem eszre hogy megváltoznak a pasik ha 3.kerul a képbe. Velem hideg es bunko lesz kiábrándul, mindenben én leszek a sz.r. netán el is hagy.

Addig volt csak szép a szerelem.

Na ez meg nekem nem jön be.


Egyszeruen keptelenek egynél több nővel foglalkozni.


Ezen tul a női huvely ph-ja olyan erzekeny hogyha a masik nőnek nincs is esetleg semmi gombája akkor is felborul a kémhatás es jönnek a bajok meg a folyások.

Ha 2 ember huzamosan van egyutt szexualisan kialakul egymasra az immunvedelem, a huvelyflóra, stb, ezt egy harmadik azonnal boritja.


Az ovszerrol meg annyit hogy gyakran csak akkor veszik fel mielott elmennek. Eleinte megy a nyali fali digi d.gi.

2023. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Engem azért zavar, mert gusztustalannak tartom, hogy előttem kb. 2 órával más számomra undorító pinájából húzta ki. És úgy akarná belém tenni. Pfejj! Igen, kvára finnyás vagyok. És testileg undorodom más nőktől.
2023. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
*Nekem amugy segitseg is lenne ha más neha inkább leápolná a párom. De a fentiek tükrében már kösz nem kell.
2023. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
3. és ha olyan nővel lenne, aki tetszik neked is?
2023. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Heteróként hogy tetszene neki egy másik nő? 🤢
2023. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

2.vagyok forditva amugy en meg bárkivel tudok lenni szexuálisan ugy hogy egybe vagyok csak szerelmes eles azert túzön vizen is keresztulmegyek ha kell.


Mikizben erdekes de a pasikrol gondolná az ember azt hogy tudnak erzelmek nelkul szexelni. Akkor miert hidegulnek el a párjuktol?


En nem hidegulök.el soha. Ha hű vagyok, ha nem. Soha.

2023. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nincsen olyan nő. A pina mint szerv engem taszít, ha nem az enyém.És azt is teljes mértékben megértem, ha más nő is ezt gondolja az enyémről. Attól, hogy szépnek találok egy nőt, attól még nem lesz hozzá gusztusom.

2023. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Talán mert mint a nevében is benne van egy PÁRkapcsolatban két ember van, eggyel sem több! Csak vele éled meg az intimitást, pont ez lenne a lényege.

Egy kapcsolat alapja többek között a bizalom, az őszinteség, egymás iránti tisztelet, hűség. Az nem fér bele (ha csak nem nyitott), hogy te a másik háta mögött félredugsz. Ez egy ritka gusztustalan, gerinctelen alja dolog.

Nem érdekel előttem mit csinált szexuálisan az exével, mert akkor vele volt kapcsolatban, felé tartozott hűséggel. Viszont ha velem kapcsolatban felém tartozik (és én is neki) hűséggel és alap, hogy nem dugdossa rajtam kívül másba a pöcsét. Ha ez nem megy, nem kell kapcsolatban lenni, akkor azt dug meg, akit akar. 🤷🏼‍♀️

2023. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért zavarna mert a testemről én döntök és ehhez hozzátartozik az egészségem is!

És ha én párkapcsolatban vagyok, akkor elvárom a másiktól hogy hűséges maradjon (ahogy én is hozzá), ugyanis a nemi betegségek nem válogatnak.

Jogom van az egészségemhez, nem hiányzik hogy a tudtomon kívül a párom hazahozzon valami nyavalyát.

És nem, az óvszer sem véd meg mindentől!

A gonorrea (kankó, tripper) orális úton is terjed, egy csókkal is megkaphatom a másiktól amit ő szedett össze valahol. Hát ha ezek a dolgok valakit nem zavarnak, akkor elég igénytelen az illető a saját egészségével kapcsolatban.

2023. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!