Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szex, miért csekkolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, miért csekkolom mégis állandóan hogy írt e?

Figyelt kérdés

Én akartam, én csalok, nem akartam kötelezettséget, mondtam, tudja, életvitele, életfelfogasa nem hozzám illik. Tök dühös vagyok magamra.

Józan ésszel tudom, hogy nem akarok többet, még bele se zúgtam, a vágy volt erős csak. Tény hogy az elején naponta írtunk egymásnak, és most hiányzik


Nem való nekem szerető 🤦‍♀️


2023. aug. 20. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2023. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40 +- pár év különbség
2023. aug. 20. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Titkon szereted.

Kötődsz hozzá.

Csak szexnél nem érdekelne..

Tessék vele szakítani vagy a pároddal és vele összejönni!

2023. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Azért,mert becsapod önmagadat.

Tényleg nem való neked az ilyesmi.Megfogott az illető,belebonyolódtál az egészbe.Ebből kikeveredni irtó nehéz.

2023. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
3 fázisú HAJSZÁRÍTÓ
2023. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem hiányod van/volt.

A figyelmet pedig azzal szereted meg, amivel a legjobban lehet hatni a férfiakra.

Keress egy újat, aki majd megint udvarol. Neked ugyanis nem ő kell, még ha most azt hiszed is.

2023. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért csalsz? Terhes a férjed, és nem bírod szex nélkül? Vagy dolgozik szegény, esetleg elutazott hónapokra? Miért érzed jogosnak hogy érzelmek nélkül lefoglalsz valakit, plusz átvered a férjed?
2023. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem való nekem szerető 🤦‍♀️


Volt egyszer egy macska...


Kissé elfáradt, hát leült...


De véletlenül épp a forró sparheltre.


Megégette a fenekét...


Nagyon fájt neki...


Ezért úgy döntött, hogy többé sosem ül le sehová :)


----


Sommerseth Maugham egyik novellájában jár így az ifjú főrang, egy cirkuszi cigánylánnyal.


Az ifjú főrang agyon beleszeretett a cigánylányba, és álomszerű szerelmi kapcsolat alakult ki közöttük.


Ám egy szép napon a lány eltűnt.


A cirkusz felszedte a sátorfát és odébbállt.


A főrang a lány után ment, de az csak kinevette őt.


És ez sokáig így alakult, a cirkusz mindíg odébb állt, a főrang utánuk ment, a cigánylány pedig kinevette őt.


majd az ifjú egy szép helyen leűlt és elméjét elcsendsítve figyelt befelé.... és nemsokára rájött, CSAK AZ EGÓJÁT, A HIÚSÁGÁT BÁNTJA, hogy a lány már nem szereti őt.

2023. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
mert szerető, nem csak szexpartner. A csak szexkaland, szeretői viszony, és párkapcsolati viszony 3 különböző dolog. A szerető a testi vágyak kielégítése mellett az érzelmi vágyakat is kielégíti, de nem lépi át a határt. Ne parázz!
2023. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hogyan jöttetek össze?

Mik voltak a körülmények?

2023. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!