Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megbocsátható lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható lehet?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal.2 éve együtt élünk.3 hpnapja a kevemet i megkérte.az eküvő az nem tudjuk mikor lessz.lényegtelen ez most.nagyon boldog vagyok vele.tényleg ugy érzem hogy megtaláltam az igazit.vagyis éreztem tegnapig.én hallotam valamit.ismerősöktől.hog amikor velem összejött 3 éve akkor ő egy másik kapcsolatba volt.akkor zakitott a csajjal amikor mi már 1 hónapja jártunk.e

azért szakította mert a csaj emegtuda hogy velem van egxütt.de én erről az egészről nem is tudtam.fogalmam se volt.elég nagy városban élünk szóval ja..

Nem is igrn akartam elhinni.mert nem hallotam edig a sztoryt..végülis ma azért rá kérdeztem a pasimra..és nehezen de bevalotta hogy igaz.peddig amugy nem igen akartam elhinni.le is sokkolt.szóval velem csalt valakit.de a sztoryt a pasim máshogy mondta.ő szakitott a csajjal miattam.mert eleve halott volt a kapcsolatuk.és ugye engem megismert, belém szeretett stb.hát én mindenesetre elég nagyon csalódtam benne.meg fáj ez a dolog.


2023. aug. 23. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindegy már, hogy volt? Ha jól megvagytok, akkor az számít.
2023. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar helyesírás szabályait lapozgasd szorgalmasan.
2023. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
És most azon forogsz, hogy ezzel tulajdonképpen téged is megcsalt és ha úgy gondolja a ti kapcsolatotok is halálra van ítélve, majd ugyan így dobbant mással?
2023. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Hm, én nem mennék hozzá feleségül, inkább elhagynám.

Ha őt megcsalta,mert "halott" volt a kapcsolat, akkor téged is megfog ugyanúgy.


"akkor zakitott a csajjal amikor mi már 1 hónapja jártunk."


Ergó, bebiztosította magának, hogy ne legyen egyedül még egy percet se, behülyített téged, de közben őt (is) dugta ahelyett, hogy már rég szakított volna vele, hiszen nem szerette!


Ami pedig hab a tortán, hogy 3 év alatt egyetlen egyszer sem mesélte el a sztorit és SOHASEM mondta volna el:


"végülis ma azért rá kérdeztem a pasimra..és nehezen de bevalotta"


Gondolom csakis azért, mert tudta, hogy valaki elpletyizte és hiába mondja, hogy nem te kutatni fogsz.


Egy hazug, hűtlen szemétláda!


Tényleg hozzá akarsz menni és gyerekeket szülni neki?

Én mint írtam az elején kiiktatnám az életemből örökre!


(Egyébként adj hálát az égnek, hogy egyáltalán kiderült mekkora patkány és ha jót akarsz magadnak vedd oltári nagy intő jelnek, hogy ne menj hozzá!)

2023. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy az írásod tényleg borzalmas, én nem járnék olyannal, aki belemegy tisztességtelen játszmákba. Ezt úgy kellett volna intéznie, hogy legkésőbb akkor, amikor összejött veled, szakít az előző barátnőjével.
2023. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!