Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a ferfuaknak alkalmuk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfuaknak alkalmuk van ra sosem utasitanak vissza egy not? Mert ok ilyenek?

Figyelt kérdés
Ha egy no nagyon akar egy ferfit, de a ferfi kapcsolatban van es van gyonyoru baratnoje aki okos, szep, humoros es a ferfi fulig bele van zugva a baratnojebe. De megis lefekszik azzal a novel, aki vagyakozik a ferfi irant. Miert?
2023. aug. 23. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha szerelmes, akkor nem csalja meg!
2023. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Feleségem összes barátnője próbálkkozott. Nem a hűség tartott vissza, hanem mid hányinger
2023. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szóval a hűség az nincs,ha jön egy jobb nő.Gratula,akkor minek kell házasodni?
2023. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

persze, mi férfiak ösztönlények vagyunk nem tudtad? Emellett érzéseink sincsenek, soha nem vagyunk fáradtak, a legyet is röptében csináljuk meg, addig míg bele nem döglik.


/sarcasm off

2023. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy ertetted hogy mind hanyinger? A viselkedesuk volt hanyinger, hogy probalkoztak nalad, vagy pedig a nok voltak csunyak?
2023. aug. 23. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A többségük nem utasítja vissza, ha feláll neki. Ez a valóság.
2023. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez így lenne, én most nem itt bsznám a rezet. Kapásból 3-4 nős férfit tudnék említeni, akivel mostanában rendszeresen találkozunk, és én benne lennék... Nos, szarnak rám, ennyi. Ez csak egy tévhit, hogy nem válogatnak, élnek minden adódó lehetőséggel.
2023. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miert?"

Mert nincs fülig belezúgva a barátnőjébe. Sőt...


Amúgy meg le kellene állni az általánosítással! Engem az első komolyabb barátnőm például 3 pasival csalt meg egyszerre. Akkor ez most azt jelenti, hogy te is hűtlen vagy, és egyszerre 3 pasival csalod a párodat? Na, ugye, hogy nem! Ugyanígy férfiakból is vannak, hűségesek, és kevésbé hűek.

Ami meg engem illet: ha van barátnőm, senki másnak nincs esélye. Akkor sem, ha mondjuk valamilyen paraméterében "jobb", mint a barátnőm. Mert nem egy tulajdonságlistát szeretek, hanem egy embert, aki több, mint különböző jellemzők összessége.

Ha meg netán kiszeretek belőle, vagy valamiért nem működik a kapcsolat, akkor azt le lehet zárni kulturált és gerinces módon is.

2023. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy egy éve vagyunk együtt, ezalatt 10+ bepróbálkozást utasítottam el. Volt köztük, aki komoly kapcsolatot akart, volt, aki szeretői viszonyt, és volt, aki csak egyet dugni. Mindegyiküknek vacillálás nélkül nemet mondtam.
2023. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszi utolso, hogy leirtad.

Igen szerintem sem szerelmes a baratnojebe...

Egy szerelmes ferfi megcsalja a parjat?

2023. aug. 24. 09:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!