Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után csal meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisz3keny kérdése:

Mennyi idő után csal meg a pasid szex nélkül?

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni, de nem tudok szexelni a párommal, bele is vagyok fásulva, látom öt nagyon felszedné egy havernőnk és mások is érdeklődnek. Szerintetek kb mennyi idő amíg megteszi? Elsősorban srácokat kérdezek de lányok tapasztalatai is érdekelnek.

2023. aug. 26. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Személyfüggő. Mennyire fontos neki a szex, mennyire volt jó veled, mennyire szeret, a kapcsolatban van-e más probléma etc.


Szerintem egy normális ember előbb megbeszéli, és ha nem sikerül megoldani, szakít.


Tehát a válaszom az, hogy nem csalna meg, mert előbb szakítanánk.

2023. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés meddig amrad ez az állapot?
2023. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem is furulyazol? Ha meg erdeklodes is van iranta serintem par honap
2023. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
1-2 hét még elmegy, de pár hónap után már esélyes.
2023. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

1. Rossz kategória.

2. Miért nem teszel az ok ellen valamit, miért ülsz otthon és várod malmozva, hogy megcsaljon?

3. Lehet ám az ágyban más dolgokat is csinálni. Sőt megjegyzem, ágy sem kell.

4. Nincs "pasim", attól komolyabb a mi kapcsolatunk, így nem tudom megválaszolni. Mert hogy ha nálunk ilyen lenne, mi együtt dolgoznánk a megoldáson. Ha meg bármilyen okból nem működne a kapcsolat, szakítanánk. A megcsalás nem opció. De mint mondtam, mi a tiétektől láthatóan érettebb szinten vagyunk, így nem tudom, a te pasid melyik nap hány órakor fog téged megcsalni.

2023. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
69%

Ez valóban attól függ, mennyire fontos neki a szex, milyen a kapcsolatotok, mennyire kötődtök egymáshoz, egyáltalán mi az, ami miatt nem tudjátok csinálni.


Kérdés, ez egy ideiglenes állapot (pl. betegség / műtét miatt), végleges állapot, nem ismert ideig fennálló dolog, stb.


...és valóban, lehet szex nélkül is valamilyen szintű szexuális kapcsolat köztetek...


...szóval nagyban függ ez mindkét embertől (embertípustól, jellemétől), a köztetek lévő kapcsolattól, és a probléma jellegétől is.


Mi nem tudjuk megmondani, meg fog-e csalni, szakít-e veled emiatt, és, ha igen, mikor.


Ha betegség-szerűségről van szó, sokkal nagyobb esélyét látom annak, hogy melletted marad, mit a "csak", ill. nehezen megmagyarázható kategória esetén...

2023. aug. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni miért nem mész tovább?

2. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, miért érzed úgy, hogy le kell írnod veled mi van? Ki a fszt érdekel XD

3. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni miért próbálsz okoskodni, nem érzed magad sajnálnivalónak? Az vagy.

2023. aug. 27. 02:20
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Vannak bajok, de nagyok.....
2023. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Te ismered a párod. Ha ilyet kinézel belőle, nem tudom, miért vagy vele.
2023. aug. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem csalnálak meg, de szakítanék. Az idő passz, előre nem tudni.
2023. aug. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!