Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártok búvóhelyekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártok búvóhelyekre?

Figyelt kérdés

Olyan kis lakásokra gondolok, amit pár órára kivehettek, tiszta ágy/környezet, esetleg pezsgő bonbon bekészítve.

Tervezek indítani egy ilyen kis lakást, de nem igazán tudom, mire kell odafigyeljek. Kulcs átadás-átvétel, diszkréció hogyan, stb.

Mennyire jellemző, h pl megjelenik a felszarvazott fél és jelenetet rendez?



2023. szept. 14. 05:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a bonbont es a pezsgot nem en talaltam ki, tobb mar mukodo buvohelynel lehet extrakent rendelni, ha pl nincs idod bevasarolni elotte, de szeretned meglepni a partnered. nem tudom, ebben mi ekkora szam, szerintem tok jo otlet.


mar csak azt nem tudom, hogy hogyan tudom ezt hivatalossa tenni - ertem ez alatt, hogy szallashelyeknel ugye kotelezo elkernem a vendeg szemelyi adatait es lejelenteni. honnantol szamit ez szallashelynek? ha csak par orara veszi ki, akkor nem, de ha ejszakara is?


nyilvan blokkot tudok rola adni, ha kell, azon nincs nev.


a kameras dolog nekem is eszembe jutott:) marmint, hogy lehet ezt valaki meglepi, de ezt akkor kb minden hotel/apartman is megtehetne.

de nincsenek ilyen terveim.

2023. szept. 16. 06:48
 12/12 Búvóhely Zenta ***** válasza:
Kezdj bele, jó buli!
2023. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!