Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony?

Figyelt kérdés
Akinek volt már az életében ilyen akár ő volt az akár a párja. Hogy alakult a kapcsolat,mi lett belőle? Kiderül a végén?
2023. okt. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Én voltam szerető. Kiderült. Amikor a feleség tudomást szerzett rólam, akkor tudtam meg én azt, hogy otthon nem minden úgy van, ahogy ő mesélte (18 évesen rettentő hiszékeny voltam). Mindketten megbocsátottunk neki idővel, és ez húzódott három évig. Végül a feleség elvált tőle, és én is elhagytam. Ennyi idő kellett rájönnöm, mennyire manipulál mindenkit. Főleg az ilyen hülyéket, mint én voltam. Hú, voltak olyan húzásai, hogy tapasztalt, felnőtt emberekből hülyét csinált, nemhogy belőlem. De csak leesett végül.
2023. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivételek mindig vannak, de legtöbbször kiderül.
2023. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon fiatalon voltam szerető. Még nem is voltam 18, egy házas pasi elcsábított, aztán persze etetett minden hazugsággal, a végén szerintem a feleség megtudta, és eltűnt. Később újra megkeresett a pasi, hogy kezdjük megint, ekkor már nyilván elhajtottam, nemrég megint rámírt, de nem is válaszolok már. Nekem ez volt a tanulópénz, soha többet nem megyek bele ilyenbe, és a barátaimtól sem tűrök el ilyet, ha ők csalják meg a párjukat, vagy ők lesznek szeretők.
2023. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
10 éve tart, nem derült ki.
2023. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. okt. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!