Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Érdekel, mennyire különbözünk ebben a témában, mert ez nagyon megosztó

2023. okt. 31. 07:16
A kérdező szavazást indított:
Ha egyáltalán másra gondol szex vagy maszti közben, vagy ránéz másokra, fantáziál másokról
A flört az már megcsalás
Ha megcsókol mást
A csók az még nem megcsalás, csak ha le is fekszik vele
Ha szerelmes másba és nem mondja el, hanem inkabb veled marad
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mi elég modern házasságban élünk szerencsére! Mindent megbeszélünk és imádjuk egymást! Ennek ellenére nem csak egymással szexelünk már hosszú évek óta! Kell a változatosság mindkettőnknek! Nem tartjuk megcsalásnak! Általában egymás előtt csináljuk mással, de ha nem, akkor is tudjuk, mikor, hol, kivel kefél a másik! El is szoktuk mesélni utána, milyen volt, miket csináltunk! Soha nem ba.sztunk még a párunk tudta nélkül, a háta mögött! Mert nálunk az lenne az igazi megcsalás...!
2023. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a páron múlik. Attól, hogy hogyan beszélik meg.


Számunkra a csók megcsalás.


A flört számomra egyáltalán nem az, legfeljebb vicc, szórakozás. Ha zavarna megbeszélném a párommal.

Az, hogy másra vágyik miközben velem van, az sem megcsalás, de ha megtudnám azonnali párterápiát javasolnék.

Ha mást szeret, az nem megcsalás, de azonnali szakítóok.


Az, ha a pár mindkét tagja tudja, és beleegyezik, hogy mással szexel a másik, az nem megcsalás szerintem. Ha a háta mögött, na az igen.

2023. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha mást megkörnyékez. Megy utána, nyomul, udvarol, flörtöl, szemez, ha ott vagyok én is a társaságban, akkor gyertyatartónak vesz, vagy ha jönnek más csajok akkor elengedi a kezem messzebb áll tölem hogy másoknak ne az jöjjön le hogy en vagyok a "mindene", meg ilyenek is, nekem már az.
2023. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

A csókra szavaztam, de írok is.

Igen, nekem a csók is az, sőt, az is rosszul esne, ha mással flörtölgetne, mert én nem szoktam.

Viszont! Én sajnos/nem sajnos megbocsájtó vagyok.

Azaz egy megcsalást "elnéznék", ha elmondja. Csak legyen őszinte.

N

2023. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha lefekszik mással, a tudtom nélkül.De az 1 es nagyon érdekelne hogyan beszéltek meg ezt egymással ilyen nyíltan, és hogy ment bele a párja hogy egymas előtt szexeljenek és nem volt féltékenység sem..
2023. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
64%
Minden anyagi, érzelmi, időbeli erőfeszítés, amit a párod helyett valaki másnak az érdekében végzel, megcsalás.
2023. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ez jó erős azért...
2023. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt, hogy a tudtom nélkül flörtöltem, más tökre félre értett engem.


A csók már az, bár én mással nem is nagyon tudnék lenni vagy szexelni. De ez csak én vagyok.

2023. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Ismerős. Én elég nyitott vagyok mindenkivel, s ez férfiak esetében valóban sokszor félreérthető és észre se veszem. Pedig ha van valakim, akkor csak Ő!

#4 vagyok

2023. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 véleményét osztom.

Persze kell valamennyit jópofázni a kollégákkal, vagy a kiérkező szakemberekkel, de ha mindezt csak a saját örömére teszi akkor ott gond van.

nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!