Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy csak szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy csak szerető voltam. Vajon hiányozhatok neki?

Figyelt kérdés

Lelkileg nem túl épnek adta elő magát, azért nem tudott velem normálisan együtt lenni. Viszont nagyon ragaszkodott hozzám, mindig váltig állította, hogy szeret.


Majd kiderült, hogy 2 éve kapcsolatban van. Ebből én 1 éve voltam neki. Minden kiderült, a párjánál is, nálam is, senki nem tudott a másikról, de az a kapcsolat komolyabb volt tehát én voltam a szerető.

Mikor megkérdeztem tőle, hogy miért, akkor azt mondta, hogy nagyon nehéz volt és mindig húzott hozzám a szíve, és utolsó pillanatokig nem volt biztos benne, hogy kit is akar. Mert a nővel hetente szakítottak és jöttek össze újból, őt sem tudta elengedni, de ő régebb óta volt neki, vele több dolgot épített fel.


Viszont rengeteget panaszkodott nekem a nőről, hogy nem jól bánik vele, veszekednek stb, velem viszont mindig minden könnyű volt és nyugodt, szinte az ellentéte voltam. Ezért lett belém ennyire nagyon szerelmes, és remélte hogy ez egy új lehetőség hogy boldog legyen...


A nő megbocsátotta neki hogy 1 évig csalta, engem letiltottak 3 hónapja semmit nem tudok róluk.


Az pedig még egy dolog az egészben hogy ő egy szex centrikus ember. És a szavaiból azt vettem ki hogy ezzel a nővel nagyon nem működik, velem viszont megkapott mindig mindent amire vágyott. Mikor őszintén beszéltünk, hogy a másik nővel folytatja, meg is említette, hogy probléma lesz hogy neki fontos a testiség.

Gerinctelenségéből ítélve szerintem csak idő kérdése, és újból meg fogja csalni. De ez az ők gondjuk.


Az én kérdésem csak annyi, hogy nekem ez hatalmas csapás volt, és 3 hónap eltelt de még mindig furcsa kiszakadásnak érzem, hogy ő eltűnt az életemből. Pedig nyilván semmit nem veszítettem vele, mert egy szégyentelen erkölcstelen ember. De ő vajon szokott néha rám gondolni?


Néha amikor én akartam megszakítani a kapcsolatot, amikor még azt hittem csak én vagyok neki, akkor mindig ki volt akadva, pánikba esett hogy felejtsem el, mert ő soha nem fog engem elengedni.


Ehhez képest hatalmas kontraszt, hogy most csak úgy eltűnt még akkor is, ha tényleg akkor ezek szerint a másik nőt szereti.

Mit gondoltok, ki tudott törölni engem a gondolataiból? Hiszen eddig pont azért voltam jelen az életében, mert nem volt elégedett a mostani kapcsolatával. Ami most gondolom tovább romlott. Nem várom hogy visszajöjjön, nem ezen van a hangsúly, ez most inkább ego kérdés.


Ti hogy látjátok a helyzetet?

(Kort nem említenék, 30 év körüliek vagyunk)


2023. nov. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan gondol rád, mint ahogy az is, hogy csak idő kérdése, hogy szakítsanak.

Neked az a feladatod, hogy tudatosítsd magadban, hogy soha de soha nem fogadhatod vissza ezt a férget, bármennyire is szépen fogja kérni. Mert hidd el, kérni fogja, mikor végleg kidobta a csaja. Eszébe fog jutni, hogy ki a második a listáján.

2023. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Figy, csak szórakozott veled.

Ennyi.

2023. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezeket hallgasd. Raismersz .

2023. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy gondol-e rád, csak sejtem. De túl fog rajtad lépni. Semmiképp ne fogadd vissza ha netalán visszakullogna.
2023. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én tuti felvilágosítanám a másik nőt 1-2 dologról, aztán túllépnék , mert aki egyszer ilyet tesz sokadszor is ismétli azzal, aki hagyja.
2023. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

"Vajon hiányozhatok neki?" Nem

Feldobtad a másik nőnél, erre "letiltottak"

Ezután mi a kérdés Alfaözvegy?

2023. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, hasonló szituban voltam, ezt leszámitva" rengeteget panaszkodott nekem a nőről, hogy nem jól bánik vele, veszekednek stb, velem viszont mindig minden könnyű volt és nyugodt, szinte az ellentéte voltam. Ezért lett belém ennyire nagyon szerelmes, és remélte hogy ez egy új lehetőség hogy boldog legyen..."-mert időközben mondta ha kibekül a nővel, akkor mindenkivel megszakítja a kapcsolatot

De nem volt szerelmes sem belém,sem a masik szeretőbe, akivel inkabb sokat beszélgettek..Igaz nálunk nem 3 hónap telt el, csak pár hét de eléggé sok az egyezés.En úgy zárom le hogy gondolkodom azon törlöm az ismerősök közül de semmiképpen sem érdeklődöm felőle.Ha mégis keresne, nekem a stílusa eszembe fog jutni,és nemet mondok, akkoris ha szexuális csodás volt vele minden alkalom!! Én pedig abban nem hiszek hogy gondol a szeretőre..ő csak magára!

2023. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!