Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy megcsaltad az aktuális párodat az exeddel? Miért pont vele, ha egyszer vele valamilyen oknál fogva egyszer véget ért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 14:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, az "egyszer" kétszer ment. :)
2023. nov. 3. 14:14
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem fordult elő velem konkrétan. De szerintem lehet ennek egy oka, hogy kézenfekvő az ex. Ha nem rossz viszonyban történt a szakítás, akkor logikus lehet, mert már ismeritek egymás igényeit. Vagy aztán lehet, hogy valaki megbánta a szakítást, és visszatáncolna.
2023. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt dolog!
2023. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Igen előfordult. Az ok: az akkori párommal már végefelé járt a történet, a korábbi exel a szex jó volt, de a kapcsolat siralmas, így inkább csak a kellemes részét melegítettük ismét fel.

Vess rám követ nyugodtan, igen egy erkölcsi nulla vagyok, előbb le kellett volna zárni a futó kapcsolatomat és csak utána összepattani ismét az exel.

2023. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Velem csak olyan van ha èpp nincs pasim lehet előveszem addig vmelyik exem. De ha van pasim értelemszerüen nem kell az ex.

ők amolyan ló nincs alapon vannak csak.

Es mert ők kedvesek udvariasak tisztelnek törődnek velem ismerjük egymàst a gondolatainkat is a multját is egyenrangúság van, tehát bőven többet adnak mint egy idegen szexkapcsis aki csak használgatna es a nevem se jegyzi meg. A legtobb pasi még szexkapcsolat szinten se ért a nőkhöz. Én meg nem is fárasztom magam ezért laza kapcsikkal. Ilyenekre csak azoknak van nyitva az ajtó gyenge pillanataimban akik tisztelnek becsülnek is.

2023. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Ja egy pasit csaltam csak amúgy aki mellettem flörtölt nőzött. Azt pl pont nem exszel csaltam hanem egy kedves törődő jópasival, akit ismerek, es ez miatt amugy is már volt alap ehhez is. Ismerem is, bírtuk is egymást, és sokat is nyújtott nekem lelkileg is a gyökér párom mellett. Akkoriban nem kellett egy exem se. Nem voltam rájuk attanva se.
2023. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
#5! Ja, annyira tisztel, hogy már a kapcsolat alatt is rendőrt kell rá hívni 🤣Meg kell tőle védeni. Ez aztán a tisztelet🤣🤣🤣
2023. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
#7 hol olvastad hogy rendőrt kell hívni, az 5 nél?
2023. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem nem kell rájuk rendőrt hívni.

Ezt én se értem.

2023. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a barátomra kéne szerintem, ha megcsalnám.
2023. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!