Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

A volt párom akinél hajszálnyi előjel nem volt, legrózsaszínebb felhőből szakított ki, amikor kiderült hogy fél éve csal valakivel. Mivel én kidobtam, neki nem volt hova menni és azonnal hozzá is költözött. Ez számomra elviselhetetlen.

Én próbálom kizárni őket az életemből, de facebookra is folyton töltik fel a képeket... Ráadásul alá kommentelnek, hogy szeretlek kicsim... És ha ez még nem lenne elég, ismerősök is alá kommentelnek, hogy de jó ilyen boldognak látni titeket...


Ez így rengeteg pofon egyszerre, egyszerűen nem vagyok ehhez elég erős, annyira tehetetlen vagyok egész nap csak őrjöngenék.

Mindig is megszállottan szerelmes voltam belé...

Van hasonló történetetek? Csak nyugtassatok meg, hogy van ebből kiút.


(A letiltást facebookon azért nem látom jónak, mert lehet, hogy nem látom őket, de telnek a hetek hónapok, aztán egyszer eszembe jut rájuk nézek és akkor feltépi a sebet ami annyi időn keresztül gyógyul. Gondoltam így könnyebb, hogy most látom inkább hogy mi történik és lassan talán elfogadom. De így meg mániákusan frissítgetem fél óránként az oldalukat, már nem tartom magam normálisnak...)


nov. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bántja az igazságérzetedet, nem elég, hogy átvert téged, ráadásul még boldog is. Megnyugtatnálak, de úgysem sikerülne, pedig teljesen normális vagy.

Majd ahogy telik az idő, elkezdesz másképp gondolkodni. Rájössz, hogy te csak nyertél ezzel, megszabadultál egy jellemtelen embertől. Akkor már az sem fog fájni, hogy már másnak hazudozik. Esélyt kaptál arra, hogy becsületes párt találj. Fáraszd le magad, míg kínodban elalszol. Addig nem zakatol az agyad. Tényleg mondják, hogy nem szabad lesegetni, mi van vele. De ha nem tudod megállni, akkor legalább ne bántsd magad azzal, hogy hagyod fájni. Akkor már inkább szidd, mondd meg "neki", hogy nem gondoltad volna, hogy milyen ..... ember. Mikor már meg tudod köszönni neki a leckét, akkor leszel túl rajta. A további életedben pedig hasznodra válik majd ez a tapasztalat. Minden jót, sok erőt hozzá!

nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Az alapelv, hogy ő nem is érdemelt meg.

2. Tehát időpocsékolás nézni a képeit.

3. Ne is nézegesd.


Tanulj, programozz, vállalkozz, sportolj helyette.

nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szóval a hajléktalan egyik nő után egy másik nővel oldja meg a lakhatását meg az ingyen szexet. Főnyeremény, érdemes egy ilyen miatt bekattanni tényleg.
nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, pedig le kéne tiltani őket vagy saját magadat a közösségi oldalról. Hidd el ha nem látod könnyebb lesz úgy feldolgozni ha nem látod őt/őket. Ha magadban el tudod rendezni a dolgot utána már semmilyen sebet nem fog feltépni az se, ha később meglátod őket. Jelenleg időre van szükséged, hogy felejts és hogy elrendezd a gondolataidat.
nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg le kéne tiltani őket, ha nem bírod megállni. Egy fájdalmas szakítás után én sem nézegettem az exem oldalát, igaz, én meg bírtam állni, nem tiltottam le.
nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!