Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy családos férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy családos férfi hogyan érzi magát a megcsalás után, amikor túl van élete első homoerotikus élményén?

Figyelt kérdés
Izgalom, bűntudat és félelem keveredik?
nov. 19. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiatal meleg barátom, aki fogalmazzunk úgy, elég laza erkölcsű. Sok kalandja volt idősebb pasikkal, 30-50 között is. Soknak ebből családja volt, de minimum barátnője. Abból tudok kiindulni, amiket ő mesélt. Két jellemző típust mondott, az egyik aki hárít, nem mond semmit a családról, hotelekben bújkál, tagad, tabusítja a családi életét. A másik, aki lazán felviszi a családi otthonába, ha a feleség/gyerekek nincsenek otthon. Volt olyan, hogy beértek a házba, a gyerek reggeli kakaója még az asztalon, a plüsse a kanapén. Arébb dobta őket mint a szemetet, és teljesen gátlástalanul telibe szarta az egész “hétköznapi életét”.
nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen látens biszexek a legkegyetlenebbek... Sokan az aktusOK utan is tagadja, hogy biszex/meleg lenne. De mindig visszajonnek. Nagy szineszek. Van akinek buntudata van utana: maga a csalas miatt, es amiatt is hogy pasival volt. De a "tiltott gyumolcs" erzes miatt izgatja a dolog nagyon oket.


Van aki elete vegeig tagadja (ezzel megfosztva a párját is a normalis kapcsolattol), van aki lebukik es kidobjak, van aki szerelembe esik, es olyan is van aki nem tud erzelmileg kotodni a sajat nemehez de szexualisan nagyon vonzza.


Ami biztos, hogy rengetegen vannak... csak ha felnezel a meleg tarskeresokre, prostik vendeglistajat, vagy melegek/biszexek beszamoloit hallgatod, szerintem 60%a hazas ferfi.

nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor volt találkozóm egy férfivel,akivel nagy szimpátia volt első perctől kezdve.

Két találkozón csak beszélgetés volt,mozi,kávézó. A harmadikon volt ölelés,csók,érzékiség.De csak ennyi...DE ! Nem tudtam róla,hogy családos,nős.Ugyanis meleg társkeresőn jöttem vele össze.Szóval ez után a harmadik találkozás után felhívott és elmondta,szerelmes belém,amit örömmel hallottam,mert hasonlót kezdtem én is érezni.Ekkor jött a hideg zuhany,mert hozzátette " Sosem hittem volna,hogy a nejem mellett egy férfibe is szerelmes leszek majd.."

Hoppá,ez nekem olyan volt, mint egy pofánrúgás.Megmondtam,akkor ennyi volt, egyrészt a kamuzás miatt, másrészt azért,mert nem akarok lelki konfliktus oka lenni egy férjnél. Nagy pityogva még agitált,de nem lett folytatás.

De én is ismerek olyan két gyerekes harmincas férfit, aki egy céges kiránduláson egy szobában volt egy hatvanas elvált férfivel,akinek aztán a szeretője lett.Elmondása szerint szégyelli, ahogy az öreg bánik vele,de " teljesen a hatása alatt van "...

Sok ilyen van és sok még cifrább !

nov. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3mas orulok a kitartasodnak, hogy nem mentel bele a szeretosdibe. Sokakat nem erdekel, ha felesege, gyerekei vannak a ferfinak a hetkoznapokban es veluk elik ki a meleg oldalukat. Kettos életet jatszanak.Pl az 1es ismerose: a plussos kakaos incidens utan, hogy ennyire nyilvanvalo nem is lett volna kedvem a szexhez
nov. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy most "kivancsi" hetero, aki 1-2x kiprobalja hogy kipipalja az elmenyt, vagy full biszex, vagy meleg...

Bar, aki erre raveszi magat hazason (nem ilyenkor kellene mar kiserletezgetni), annak mar ugy is mindegy.

nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te megtetted kerdezo azota? Azert kerszted nem? Hogy erezted magad?
jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!