Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt mi okból tennétek férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mi okból tennétek férfiak?

Figyelt kérdés

Néhány éve rajtakaptam a férjem,hogy valaki más képét használta egy randioldalon. Akkor kimagyarázta azzal,hogy csak kíváncsiságból regisztrált és azért sem használta fel a saját képét..


Oké,elfelejtettük,bár alapból nem hittem el,mert már volt rá előtte példa,hogy neten flörtölgett.


Ma hívtam először őt amióta frissítettem a telóm és meglepődésemre egy másik férfi fotója van kint neki mint kontaktfotó. (Csak a frissítés óta mutat kontaktfotókat a telóm.)


Mi értelme így ennek?! Mármint ha meg is csal,valahol elindul egy beszélgetés részéről egy nővel és később ki kell magyaráznia. Eskü nem értem,én tuti elhajtanám,ha elmondaná,kiderülne utólag,hogy valaki más képét használja fel a pasi,akivel beszélek.


Valakinek van esetleg tippje,hogy ezt mi okból teszi vajon?


Esetleg lehet,hogy arc nélküli intim fotókat mutogat/cserél valakivel...?



nov. 20. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Na ilyenkor nem akarok inkább férjhez menni. 🤣
nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak (intim) beszélgetésre vágyik ismeretlen nőkkel, vagy tesztelni akarja, hogy a szövegével meg tud-e még hódítani egy nőt. Valószínűleg mindezt unalomból (is).
nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Lehet csak beszélget és senkivel nem találkozik.
nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehetséges, hogy szeret beszélgetni, de ha akad olyan személy azzal a beszélgetés túlfűtötté válik. Szóval érzelmi szinten csalhat.

Kérdés eltűröd, vagy leülsz vele te beszélgetni, hogy mi hiányzik neki.

nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem csináltam ilyesmit és nem is tervezek, de ha beleképzelem magam, két helyzetet tudok elképzelni.


1: csak ki akarom magam próbálni, hogy tudok-e még ismerkedni, fel tudom-e kelteni egy nő érdeklődését. Nem akarok összejönni senkivel, csak megnézni, hogy a személyiségem kellene-e valakinek. Mivel nem komoly a szándékom, így nyugodtan rakhatok fel kamu képet, úgysem derül ki, és - elvileg - megóv a kínos felismerésektől.


2: ismerkedni akarok, de félek, hogy valaki rám ismer. Ezért inkább csinálok egy kamu képes profilt, mondván majd lesz, ami lesz; ha már valakivel összemelegedtem, és biztosan nem ismerős, akkor majd elárulom neki, max elhajt.

nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2-es opció az 5-ös válaszból.
nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Flörtőlget az interneten, kifele kacsingat és valószínűleg erotikus dolgokról is dumálgat más nőkkel. A kép dolog meg nyilván azért, hogy nehogy lebukil vagy felismerik. Azt elég nehéz lenne kimagyaráznia.
nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy másik férfi fotója van kint neki mint kontaktfotó"

Szia! Ki vagy te? Kár, hogy nem a férjem, pedig vele szerettem volna beszélni.

nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
És kinek a fotóját használja fel? Ez személyiség sértés. Belegondolok, hogy ha ezt valaki velem tenné nagyon-nagyon pipa lennék. Barát, ismerős fotója. Az illető tudhat róla?
nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#9!

Minden személyiség megsértése? Hagyjuk már ezt az alacsony szinvonahas gondolkodást. Tesz olyat amivel kárt okozna valakinek? Lehet hogy mesterséges intelligencia fotó. Kinek sérti a személyiségét akkor? Gyűlölöm a kötekedő gonosz embereket, mint téged is így ismeretlenül.....

nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!