Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindketten ellenem fordultak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten ellenem fordultak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évekig voltam se veled se nélküled kapcsolatban egy férfival. Hát mint kiderült azért nem működött, azért nem ért rám sokszor, viselkedett furcsán, mert kettős életet élt és velem párhuzamban volt egy komolyabb kapcsolata. Voltak sejtéseim, de nagyon meggyőző hazugságokkal rukkolt elő mindig, és azt hittem én vagyok a bolond.


Amikor kiderült, elmondtam a nőnek. Az elején teljesen úgy tűnt, hogy még szinte egymást fogjuk segíteni, mert neki is fájt, nekem is, őt is becsapta, engem is.


Majd telt múlt az idő és csak azt vettem észre facebookon hogy újra együtt vannak. Nekem ez nagyon furcsa volt, de csak röhögtem rajtuk, tudtam hogy nem őszinte. Egy pitiáner dolog miatt muszáj volt beszélnünk, és a nő vette fel a telefont a férfi helyett.


Nem részletezem milyen szavakkal pocskondiázott, gusztustalan nőhöz nem méltó, olyan igazi C megnyilvánulása volt, hogy én hazudtam, beszélgetéseket hamisítottam, kitaláltam mindent és bolond vagyok. És ő nem hiszi el amiket mondtam... Nyilván ezt mind sokkal durvább stílusban.

Megkerestem később a férfit és ő is ugyanúgy nekem esett, bár ő inkább gúnyosan, hogy fáj hogy nem engem választott mi?


Nekem ez akkora egy hatalmas nagy kultúr sokk volt, hogy ilyen primitíven szóltak hozzám, pedig én értelmesnek tartottam őket.

A nő megfenyegetett hogy kitépi a hajam, halálra veret.. A férfi ugyanez, csak a családommal... Ebből lett egy nagyobb balhé is.


Na mindegy abban maradtunk, hogy békén hagyjuk egymást, viszont számomra ez hatalmas megalázás.

Nem elég hogy 1. szerelmes voltam és még dolgozzam fel a szakítást.

2. Dolgozzam fel hogy végig hazudott és megcsalt

3. Dolgozzam fel, hogy ők együtt vannak most és boldogok

4. Dolgozzam fel, hogy ilyen szinten bűnbak lett belőlem kihozva, holott én is áldozat vagyok

5. Dolgozzam fel, hogy a szerelmem így beszél velem egy nő miatt. És nem védett meg, csak rakott rá... Aki előtt a legsebezhetőbb voltam és tőle vártam volna el a védelmet.


Nem süllyedek le a szintjükre nem kezdtem el ugyanezt a stílust, csak nevettem... De belül ez most nagyon marcangol. Járt már valaki így?

Ha nem, de ebben a helyzetben lennétek, mit tennétek?

Bólogató Jánosnak érzem magam hogy csak tűrtem és nyeltem mosolyogva, úgy érzem ezt most nem kéne annyiban hagynom. De tehetetlennek érzem magam.

És miközben itt esz a fene, ők lehet éppen összebújva csókolózva nézik a tvt, egymást becézve cirógatva, engem kiröhögve... Bele bolondulok.


dec. 1. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz velük. Tiltsd le közösségi oldalakon is. Nemhinném hogy ezentúl hűséges lesz. De ez már nem a te gondod. Örülj hogy megszabadultál tőle.
dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyébként, pontosan 2 év 4 hónapig játszotta el, hogy szerelmes belém és várjak még rá, mindig csak egy picit mondta hogy pár dolgot rendeznie kell az életében, és nem enged el én is verjem ki a fejemből, hogy mi nem leszünk együtt... De a beszélgetés mindennapos volt, találkozás, szex hetente 1x minimum volt. Az együtt alvás volt nagyon kevés. Nyilván, mivel a nőnél lakott. De minden másnál minden úgy történt, mintha együtt lettünk volna.
dec. 1. 15:45
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem működött a kapcsolat. Nem szeretett, becsapott. Jobb, hogy tudsz róla, és azt is megtudtad, hogy milyen stílusban képes beszélni, és veled is így beszélni.

Hagyd őket, legyenek boldogok. Összeillenek.

Az a rossz, hogy most fáj neked, de igazából nincs mit sajnálnod, nem veszítettél semmi értékeset.

dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

"Voltak sejtéseim, de nagyon meggyőző hazugságokkal rukkolt elő mindig, és azt hittem én vagyok a bolond."


Miért nem hallgattál a megérzéseidre, miért nem nyomoztál, sőt miért nem hagytad el?

Te hagytad hogy bolondot csináljon belőled, mert nincs önbecsülésed!

A másik nőnek se van amúgy és őt is elfogja hagyni úgyhogy nincs mire irigykedni. Lépj túl rajta, kell hozzá idő és hasznos tevékenységek, sírás, család, barátok. Velük meg ne foglalkozz. Majd az élet gondoskodik róluk.

dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon úgy tűnik ebből, hogy beetette azt a másik nővel, hogy ő ártatlan és te találtad ki az egészet. Mint látjuk van tapasztalata ilyesmiben, neked is milyen tehetségesen adta elő a hazugságait.


De innentől ez nem a te dolgod. A másik nő is rá fog jönni előbb vagy utóbb, hogy milyen emberrel van dolga.

A pasi egy undorító, férfinak nem nevezhető féreg, nehogy már a szerelmednek hívd ezek után. Ez egy beteg ember (de komolyan, klinikai eset), és egyértelmű hogy egyikőtök felé sincsenek érzelmei. Szóval én jobban sajnálom a másik nőt, és őszintén örülök neked, hogy te megszabadultál ettől az undormánytól.


A helyedben csak megpróbálnám minél előbb túltenni magam a szituáción, soha többet nem keresni őket, nem rájuk nézni Facebookon sem.

Itt konkrétan te jártál a legjobban, ha most a feldúltságod miatt nem is érzed úgy.

dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Sok embernek volt már olyan kapcsolata amiben így vagy úgy, de megalázták. Most még nehéz, de erre tényleg az idő a gyógyír. Persze ha az ember idővel visszagondol, elfogja a szégyen, hogy hagyta magát megalázni, de már nem fáj. Tudnak (tudunk) rajta röhögni is hogy milyen "hülyék" voltunk.
dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

1-5 opcióid: egyik sem.

6: örülj neki, hogy “csak” szeretőként tudsz megszabadulni ettől a senkiházitól, és nem a felesége voltál, akit sz@rrá csalt évekig és nem tudod kihajítani, mert van 3 gyerek és közös ház CSOK hitelre…

Tudom, hogy most rettenetesen fáj és dühít, de hármotok közül egyedül te vagy a nyertes, ők pedig “megnyerték” egymást, ami mindkettőnek éppen elég büntetés…

Közhely, de az idő megoldja és előbb utóbb te is be fogod látni, hogy a lehető legjobb kimenetele volt a dolognak hogy megszabadultál tőle. Gyászold meg, dühöngd ki magad egy barátnak, aztán bontsatok egy üveg pezsgőt! 🥂

dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Tovább kell lépni, és tanulni a hibákból.
dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
8 Meghalnál ha írnál valami biztatót mi? Sosem értettem az ilyet, aki itt hulláskodik, mintha belül üres lenne. Épp tovább akar lépni, a hogyanhoz vár támpontokat.
dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Most mit magyarázod? Nem jó a kapcsolatuk, a pasi behülyítette a nőt, nyilván össze vissza hazudott neki, hogy nem igaz amit mondasz, az meg elhitte..... Ennyi. Ez kellene neked, te is azt akarod hogy hazudjon neked, te meg elhidd??? És akkor ez a szerelmed... nevetséges.


Tanuld meg, ne szánj két évet az életedből kamubélákra.... ezek után meg mit szaladsz még utána hogy beszélj vele, miután kiderült, hogy kapcsolata volt melletted. Gondold ezt át, hogy ilyenkor teljes kapcsolatmegszakítás kell, nem még beszélgetni vele...

dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!