Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Regota tarto szeretoi viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota tarto szeretoi viszonyba kotodhet a hutlen olyan erosen a szeretohoz mint a feleseghez?

Figyelt kérdés

dec. 18. 18:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Évek óta? Ne vesztegesd az időd egy házas pasira.

Ha csak kellemes szabadidő eltöltésre kell, akkor oké, de többet ne akarj, mert 1. semmi nem lesz belőle, 2. ha mégis, akkor meg téged is megcsalna.

Nincs elég szabad pasi? Magadnak teszel rosszat.

dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, értsd meg, ez csak hormon utóhatás. A saját idődet és bizalmadat pazarlod erre az önáltatásra. Tudjuk, ez más, mert neked mondja el, hogy a keresztanyja kiskutyájának a szőre vedlik és a felesége nem tudja, hogy karikásan szereti a palacsintában a Nutellát, nem kockásan. Mennyivel kényelmesebb Veled kiflit venni, Veled még ez is jobb, közben ő is háziúrnak képzeli magát. Hála a jó istennek pár hónap alatt kijöttem egy válófeles pasiból, neki voltak dolgai, hogy szerette 20percre férjnek képzelni magát velem és azon nyünyörögni, hogy velem többet beszélget, mint a feleségével. Én akartam vele beszélgetni, de ezek nem beszélgetések voltak. Térj észhez kérdező.
dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ugy egészen biztosan nem, mint a felesehehez, hiszen akkor mar választott volna.
dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
A felesegehez sem kotodik, hiszen akkor nem baszna felre evek ota. Miert gondoljak itt sokan, hogy a szereto lejjebb van a rangletran, es a feleseg van az elso helyen? Ugyanolyan undorito fereg mind a kettovel a faszi, a farkan kivul senkit nem szeret. Persze, tiszteli a feleseget, azert megy felre evekig. Huzzuk ki a kezunket a bilibol. Szamomra rohadt megalazo lenne, ha a ferjem felrelepne es aztan engem valasztana. Hu, micsoda dicsoseg. Kellene a francnak ezutan, bar vannak labtorlo felesegek, akik buszken verik a melluket, hogy igazabol oket szeretik a ferjuk, a szereto pedig csak uritolyuk. Le lehet pontozni.
dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
8 évig voltam szerető. Mi nem minden alkalommal dugtunk ha találkoztunk. Olykor csak beszélgetés volt. Azt mondta nekem, hogy szeret engem is, csak másképpen mint a feleségét. Kötődik hozzám is, de azt is másképp. Aztán egyszer csak nem keresett többé. Eltűnt mint szamár a ködben. Azóta nem jelentkezett. Én nem keresem vele a kapcsolatot. Nem fogok lihegni utána.
dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Elég szemét dolog 8 év után eltűnni
dec. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Az, de neki amúgyis mindig "nagyon sok" a dolga. Gondolom 2 éve nem éri már utol magát.
dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira kötődik hozzád mint a feleségéhez. Azt sem tudja, eszik vagy isszák azt a kötődést vagy mit. Minek a ribillió, válás, veled új szokások, etc., aztán keresni mást melletted...
dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sem a felesegehez, sem hozzad nem kotodik annyira, hisz mind a kettotoket kihasznal. Ha annyira kotodne hozzad mint a nejehez, az se szamitana, hisz csalja, megalazza eveken keresztul veled. A feleseg es a te helyzeted se tul rozsas. Csak neked van annyi elonyod hogy ez az egesz nem a hatad mögött tortenik es ki tudsz lepni belole...
dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak egy lyukas gatyahoz is kotodhetnek, amit csak akkor dobnak ki nagy unszolasra, ha mar tobb lyuk van rajta mint epp anyag. Nem szamit semmit, nézd csak meg mit er az a "kotodes" amit a felesege fele mutat???
dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!