Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátás után lehet sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátás után lehet sokkal jobb egy amúgy rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adott egy 3 éves kapcsolat, ami több sebből vérzik. A férfi pénzzel feji a nőt, 2 hetente szakítanak, egyfolytában vádolják egymást megcsalással, a férfi könyörög gyerekért majd amikor összejön a nő utolsó lehetőségnél egyedüli döntéssel elveteti, stb... Szóval zűrös kapcsolat...


És kiderül egy nem egyszeri, hanem egy tartós viszonyos megcsalás (1 év, a férfi részéről, ugyanazzal a nővel).

De a barátnője megbocsát neki, mert szereti, kezdjenek tiszta lappal (bár inkább az van benne, hogy félnek már egyedül maradni).


A férfi látszólag tényleg nagyon megváltozott, komolyabb, újabb gyereket+házasságot akar, csajozási szokásait gyökeresen megszűntette és szerelmesebb a párjába mint valaha. Már 5 hónapja "tartja" ezt az állapotot, annak ellenére, hogy a 2 hetente szakítás még mindig megvan, de mostmár inkább "csak" 4 hetente történik meg, mert nem bírják ki veszekedés nélkül. A férfi viszont szinte krónikus szexmániás, a nőtől viszont nem kapja meg teljesen, amire szüksége van, ezt próbálja nagyon nehezen elfogadni a férfi. Viszont titokban elkezdett onlyfans-es lányokra előfizetni, mert valahogy ki kell élje azt amit otthon nem kap meg. De állítja, halálosan szerelmes a párjába.


Így ezek után ki lehet még hozni belőle egy jó kapcsolatot?

Mindketten 40 évesek, és van kapuzárási pánik bőven mindkettőnél.


Bármilyen hasonló sztori érdekel, hogy mi lett a végkifejlet.


dec. 27. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektiv nyilván ,de én soha nem tudnék megbocsájtani a páromnak,ha megcsalna. Előbb halnék meg egyedül ,minthogy olyannal legyek együtt aki megcsalt. de ez én vagyok
dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől lenne jobb? Ideig-óráig meg tudják magukat játszani, akkor pár hétig kicsit jobb. Utána meg minden megy tovább, mint előtte.
dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább mondanám a stinkhole-raining brown alternatív videoklippjének, mint rossz kapcsolatnak.
dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki m3gcsalt az nem szeret. Pláne ne húzzon le.

Nem is értem a kérdést. Inkább egyedul mint agyonalázva.

dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gyereket akar ő hanem tovább fejelni a nőt valamivel.
dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

S mégis mitől lenne szerinted jobb? A nő varázsütésre szexdémonná változik, hirtelen azonos szintre kerül a libiódjuk? Avagy a pasinak hirtelen feleződik, negyelődik a libiója?

Nem illenek össze, sem szexuálisan, sem "fejben" totál feleslegesen fognak még elpazarolni újabb 3 évet az életükből.

dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj kérdező, végig sem olvastam már az első bekezdésnél láttam hogy ez az egész clown fiesta, én nálam ez azért elképzelhetetlen, mert én egy ilyen kapcsolatba 2 hétig sem lennék benne, úgyhogy sajnálom hogy nem tudtam érdemi választ adni. Ez a kapcsolat sosem volt jó, sosem lesz jó.
dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!