Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis hogyan tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan tudok túllépni egy megcsaláson?

Figyelt kérdés

Nem részletezném, van egy egy éves gyerekünk.


Iszonyatosan fáj. Napközben elfoglalom magam, de amint este lekapcsolom a villanyt, borzasztó érzések kavarognak bennem. Nem élünk már együtt. Nem így képzeltem el ezt az egészet.


dec. 30. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nehezen, ha jobb este sírd ki magad, nappal meg lefoglal a kicsi. Gyerekhez engedd ha akar hozzá az apja menni, ne beszéld tele a fejét ha nagyobb lesz. Az apja akkor is az apja és rosszul esne neki nagyon, hogy csúnyán beszélsz róla.
dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tömtem soha.
dec. 30. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem azt írtam, hogy tömted, 1 éves úgyse érti meg, de ne tedd és csak ő rá gondolj meg persze magadra.
dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy összekaparod az önbecsülésed és lezárod az egészet.

Ez egy gyászfolyamat mindenképp, a megcsalás csak egy szelete. Idővel megy a feldolgozás, továbblépés, főleg, ha egyszer találsz hozzád méltó partnert.

dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a gyerekre, és magadra, a jövődre. Es igen, ha ugy erzed az kell sírd ki magad, írd ki magadból, vagy ha van kivel, akkor beszélj róla minél többet. Idővel jobb lesz. Persze ha ragaszkodik a gyerekhez akkor a láthatások miatt ez hosszabb folyamat lehet, de mindenképp túlleszel rajta valamikor. És akkor el újra is kezdhetsz ismerkedni.
dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, idő. Békesség neked.
dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6+ Próbálj új helyre költözni, a lehető leggyorsabban, teljesen új közegbe, új emberek közé, akik nem ismernek téged a gyerekkel. Igy senki nem fog kérdezősködni és sokat fog segíteni a talpraállásban.
dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény. Ez szívás! Együttérzünk meg minden.
dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad.

Igazából már egy ilyen világban élünk, sosem szabad bízni szerintem senkiben 100%-osan, szeretni kell, nem szabad görcsösen félni ettől, de bárki hátba szúr.

Szerintem csak az fog segíteni ha elkezdése magaddal foglalkozni.

Egy kis idő eltelik és azt fogod mondani hogy ez is okkal történt.

Amikor bezárul előtted egy ajtó, egy másik kinyílik.

Lehet hogy valami jobb dolog vár majd rád, csak még most nem látod ezt.

De így kellett lennie.

Tudom csalódtál a másikban, és még egy ideig fáj, de logikusan belegondolva most veled a legjobb forgatókönyv történt.

Kikerült egy megbízhatatlan ember az életedből.

Kezdj el edzeni, új hobbyt kitalálni, foglalkozz többet magaddal, a boroddel, menj túrázni, talalkozz barátokkal

jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 éves gyerek mellett félrekefélt?

Nem sok tisztelet lehet benne veletek szemben az biztos. Mivel a gyerek miatt napi szinten fogtok beszélni és gyakran látni s fogjátok egymást így muszáj magadban helyretenni a történteket.

Lehet tudni hogyan derült ki a megcsalás? Volt valami magyarázata?

jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!