Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más nők is hordanak váltóbugyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is hordanak váltóbugyit magukkal munkahelyre?

Figyelt kérdés
Feleségem táskájában az utóbbi időben gyakran találok bugyit.Azt mondja így higiénikus. Ha menstruál,ha nem,mindig van nála. Okkal féltékenykedhetek?

jan. 2. 06:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%
Én trikót is viszek.
jan. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
92%
Azért sok részletet nem tudunk kérdező..hány éve vagytok házasok, van e otthon elég szex? És neki elegendő e a mennyisége? Én volt hogy vittem magammal váltó bugyit, de olyan célból mert eléggé nedvesedek mensi után,és nem használok naponta tisztasági betétet.Van hogy a munkahelyre is
jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
81%

Ezer más oka is lehet. A megcsalás után minek váltana bugyit? Megmosakszik, megtörli magát, betesz egy betétet stb. De ki tudja, lehet.

Vagy: Inkontinencia, vérzés/hormonzavar (az ráadásul kortól független, lehet össze vissza megjön neki, vagy pecsétel, a libidó csökkenést is megmagyarázná), klimax ha abban a korban van (az is járhat vérzészavarral, túlzott izzadással ami kedvez a gombáknak). Volt egy rossz élménye, hogy átázott, átnedvesedett munka közben. Új főnök, kevés kolléga akik mellett nincs ideje már mosdóba rohangálni és fél a "balesetektől" vagy attól, hogy az izzadt fehérneműben elszaporodnak a gombák...

jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%

Valószínű történt vele mensi baleset és pl nadrágot tudtak neki kölcsönadni, bugyit nem. Szerintem ezért.

És képzeld el ezt fehér gatyában az eü-ben.

jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%

Sport miatt viszek magammal az utóbbi időben. Lehetőség van a munkahelyemen napi 1 óra sportra és tusolás után jobban esik tisztát felvenni, mint beleizzadtat.


Kérdezd meg tőle, hogy ő miért. Lehet, hogy nekiállt klimaxolni.

jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%
14es ez is simán érthető, akár!
jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Anyukámnál szerintem kevesebb hűségesebb nő van, de kamaszkorom óta arra tanított, hogy legyen nálam váltóbugyi. Menstruáció miatt pl. megesnek balesetek. De nem csak akkor, amikor megvan, mivel a ciklus meg tud tréfálni. Ha pedig már idősebb az ember, akkor ott van az inkontinencia. Munkahelyen tényleg jó, hogy van pótbugyi, mert nagyon rossz koszosban ülni 8 órán át. Ráadásul azt írtad, hogy egészségügyben dolgozik, a fehér nadrág miatt szerintem fokozottan érthető.
jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a többiek mondják, ha csak eshetőségre készülve van egy darab nála amit azért nem cserél minden nap csak ott van ha történne valami, nem gáz. De minden egyéb, kiszámítható dologra mi nők különböző betéteket használunk. Akár inkontinencia, akár menstruáció, akár csak a frissesség miatt egy micro betét, de nem cserebugyikat hordunk minden napra az biztos. Mert a betét maga cserélhető egy pillanat alatt ha gáz van.
jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%
Munkatársam is hord magánál, 45 éves, neki inkontinencia miatt van, mesélte, hogy többször járt úgy, hogy cserélnie kellett sajnos, mert előffordult, hogy reggel, míg beért munkába már "baleset" történt(biciklivel jár).
jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
74%
Én is eü dokgozó vagyok, és mindig van nálam váltóbugyi. Nagyon sokat vezetek ezért ha úgy van napvégén lecserélem, mert félek ha autóbalesetem lenne akkor "koszosban" találnának meg 😂 hülyeség, szakmai ártalom, de semmi jelentősége, hogy 1 vagy 2 bugyit mosok itthon ki. Ez szerintem nagyon nem köthető a megcsaláshoz, de mit nézegeted te a feleséged táskáját?
jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!