Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, hogy titkoljam el?

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok. 4 éve vagyunk házasok és egy rosszul sikerült este miatt ez veszélyben van. Megcsaltam egy kollégámmal, aki 10 évvel fiatalabb a feleségemnél. Pár nappal ezelőtt kiderült hogy terhes.

jan. 2. 19:58
1 2 3 4
 1/32 Tisztelt Miszter Miniszter válasza:
80%
Jól beszoptad haver, megérdemled. Remélem, tönkremegy az egész életed, a házasságoddal az élen.
jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Először is gratulálok a jövőbeli új családodhoz!


Másodszor hogy lehettél ekkora barom hogy nemhogy megcsalod, de még gumit se húzol?

Harmadrészt honnan tudod hogy tied a gyerek? Lehet a fél cég végigment rajta, bárkié lehet.


Ha még nincs 12 hetes, akkor az a korrekt ha kifizeted az abortuszt. Ha megtartja, es tényleg a tied, akkor meg marad a gyerektartás. Megcsinalni megtudtad, akkor legalább ilyen szinten gondoskodj róla!


A feleségednek pedig jobb lesz ha elmondod, es meg is érdemled ha aznap látod utoljára.

Ha veled marad akkor pedig becsüld meg, de nagyon, a legtöbben ezért kivágnának

jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla.
jan. 2. 20:06
 4/32 Tisztelt Miszter Miniszter válasza:
93%
Nem tehetsz róla, hogy megcsaltad? lol, még ostoba is vagy :D
jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Sok szeretőm volt már és eddig egyik sem lett terhes.
jan. 2. 20:09
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

nem tehetsz róla, akkor nem megcsalás, véletlenül elestél, a másodperc tizedrésze alatt felállt a farkad, neki és neked is lecsúszott a ruha, és pont beleesett a farkad a puncijába, ráadásul azonnal el is mentél


mindennapos, ötöslottót nehezebb megnyerni

jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Jó, csak trollkodsz.
jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát, most beszoptad, így jártál, visszakapod az élettől az eddigieket.
jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Dehogy, nagyon kétségbe vagyok esve a gyerek miatt.
jan. 2. 20:12
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha ahhoz volt faszod, hogy megcsináld, akkor legyen ahhoz is, hogy vállalod a következményeket, köcsög!
jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!