Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A házas emberek hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas emberek hány százaléka járhatott már legalább egyszer titokban prostinál?

Figyelt kérdés
jan. 4. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Mivel erről hazudnak, én úgy veszem, hogy az összes. Házas, nőtlen, fiatal, öreg, ronda, helyes. Mind kurvázik.
jan. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

1 sose voltam krvval.

F 50

jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Hány házasságban élő nő NEM csalta meg a párját? Lehet visszafelé is ez a kérdés.
jan. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sok
jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Kevés. A kurvázás költséges elfoglaltság. A legtöbb férfi azért van házasságban, mert van otthon szex. Aki nem kapja meg, az jár el nőzni, kurvázni, vagy elválik, új párt talál és nincs rászorulva a prostira.
jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt lehetetlen megmondani, mert egészen addig, amíg nem derül ki, tehát nincs konkrét bizonyíték arra, hogy valaki k*rvákhoz jár, addig "nem jár".

Lehet, hogy minden jel arra utal, hogy jár k*rvákhoz, de még az sem biztos, mert ahhoz kéne (inkább ne) látni, ahogyan a k*rvával csinálja éppen, és akkor biztos. Így mondhat valaki A-t vagy B-t, ha C az igazság.

jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Impotens selejtek járnak k-khoz akik nem kellenek senkinekm
jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

7



Nem tudom, hogy tudod-e, mit jelent az impotens? Azok már k*rvához sem mennek.

jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Én jártam, de azelőtt, hogy házas legyek.
jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az emberek elenyésző kisebbsége jár hivatásos kurvákhoz. Szerintem csak a gazdagabbja. Minek is menne kurvához, aki otthon nem kapja meg amit szeretne? A mai nők sokkal könnyebben kaphatók mint régen. Nincs akkora jelentősége, mint a múltban a szüzességnek, önmegtartóztatásnak.

Szabadabb világban élünk. Aki a mai világban nem tud nőt találni magának, azzal komoly bajok vannak, be kéne látnia, és változtatni az életfilozófiáján és viselkedésén.

jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!