Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lett már valaki szeretőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már valaki szeretőből élettárs? Van arra példa, hogy valaki évekig hitegetve volt de végül elnyerte jutalmát ?

Figyelt kérdés

Nem kamu, de egy ismerősöm van így. Egy évet ígértek neki, mármint hogy egy éven belül elválik, addig várjon rá. De már eltelt kettő is. Ismerősöm azt mondja, ő vár rá ameddig csak kell, mert tudja, hogy együtt lesznek egyszer majd. Próbáltam meggyőzni, hogy ilyen nincs. De szerinte pedig van. Én nem tudok rá példát, nem is hallottam ilyet senkitől, hogy ha valaki évekig szerető, végül mégiscsak ő lesz az igazi.

Ti tudtok ilyen történetet?



jan. 5. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy "jutalom" egy ilyen ember...
jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Az ismerősöd partnerkapcsolatánál van gyerek?
jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Az exférjem, mert kib*tam amikor lebukott. Azóta már elvette a p*csát, és most őt csalja valaki mással 🤷‍♀️
jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok ilyen történetet, de biztos létezik. De attól, hogy 100-ból mondjuk 1 így végződik, még abszolút nem jelenti, hogy az ismerősödnél is így lesz. Naív és szeretné elhinni, csak hát ez kb. mindig így megy, a házas fél ígérget, hogy minél tovább maga mellett tudja tartani titokban a másikat, de nem lesz belőle soha több. Mint utólag megtudtam, egy családtagommal is volt ilyen, 6 évig ígérgettek neki mindenre hivatkozva. Szeretne elválni, de a gyerekek még túl kicsik, csak még 1-2 év, most a felesége beteg és nem teheti meg stb. 6 év után otthagyta és bár utána végül megismert valakit, összeházasodtak és a mai napig együtt vannak, de emiatt nem lett gyereke végül, hiába akarta nagyon, kifutott az időből. Ilyesmi sztoriból sokkal több van és ha racionálisan nézné az ismerősöd, akkor ő is tudná, hogy nincs sok oka reménykedni.
jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk van, igen.
jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Lett, utána a gyerek érdekében jobb volt hogy vissza ment, feltudta nevelni a kislányát. Mert ha nem ment volna vissza-ismerve a nejét, és annak szintjét, főleg a pénzhez való kapcsolatát-a gyerek apa nélkül nevelődött volna fel. Én befejeztem utána vele pár évre rá,én férjhez mentem, ők elváltak, és nem tudom hányadik házasságát tapossa már, de nem egyet.. én meg azóta is férjnél vagyok.
jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
FŐnyeremény a pasi :D
jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7 Nem hinném, hogy ugyan arról irt volna mindenki, de nem tartom kizártnak:DD
jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerős csaj 30 éves korában lett szerető. A pasi azt mondta hogy elválik és elveszi. Közös lakásra is befizette a beugrót a csajnak, de a hitelt már a nő vette fel.

45 évesen dobta a csajt és összejött egy 30 évessel.

A szerető most úgy néz ki m8nt egy dagadt vénasszony. 5 macskával él.

jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleve egy idióta, aki így megy bele a szeretői viszonyba, hogy a végén "elnyeri a jutalmát". Inkább úgy mondanám, hogy megkapja, amit érdemel. 😉

A gyakori forgatókönyv az, hogy a felesége kidobja, ő meg nagy kegyesen közli a szeretővel, hogy "őt választotta", aztán becuccol hozzá. Pár hét rózsaszín köd után a szerető nagyon gyorsan rájön, hogy miért is volt egy rakás 💩 a pasi házassága. De ciki lenne mindkettőnek, hogy ezért a nyúlfarknyi kufitcért dúltak szét egy családot, és fogat összeszorítva igyekeznek kitartani a 💩 kapcsolatukban. A szerető igyekszik kitúrni a pasi gyerekeit, hisztizik a gyerektartás miatt, sürgeti a válást, aztán a közös gyereket meg az esküvőt. A pasi meg igyekszik kibújni, mert nem véletlenül hagyta ott a családot tojik a gyerekei fejére.

B verzió, hogy aktívan kapar a nejénél, menne vissza ezerrel.

Aztán mivel mindketten gerinctelenek, igazából csak az a kérdés, hogy ki csal meg kit elsőre. Nem ritka, hogy pont a szerető keresi másnál azt a "boldogságot", amit a pasi mellett remélt megtalálni. De azért gyakoribb, hogy a pasi keres szeretőt, hiszen eddig is ez volt a megoldása minden párkapcsolati problémára.


Természetesen az is gyakori, hogy a felesége nem tud/mer/akar válni, tudja, hogy a férje csalja, de tojik rá. Ilyenkor szokott az összes lebuktatási kísérlet kudarcba fulladni. Maximum annyit ér el a szerető, hogy ő lesz kidobva, rázúdul a feleség bosszúja, aztán jönnek a szerelmes képek Facebookra, meg a békülős gyerek nem ritkán.

A pasinak esze ágában sincs mindent eldobni. Viszont élvezi és csúnyán kihasználja, hogy a szerető minden büszkeséget félredobva igyekszik kiérdemelni a "jutalmát", és sokszor olyasmit is megtesz, amit más esetben soha. De ha a pasi azt mondja valakire, hogy a felesége nem szokta/nem szereti/nem tudja, akkor csak azért is. Mindegy, hogy négyfogásos menüről van szó, vagy sheggből szájba. A pasi ezt persze tudja és manipulálja is vele a buta nőt.

jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!