Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik 10 évig viszonyt folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 10 évig viszonyt folytatnak azok szerelmes lehetnek egymásba, vagy mi tarthatja őket össze? ha mind kettőnek kapcsolata van

Figyelt kérdés

jan. 11. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Gyávák kilépni a kapcsolatból. Nem akarnak két szék közé sem esni.
jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Így igaz.
jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Gyávák,mert hát mit szólna ez meg ez az illető. Példamutató házasság illúziója romba dőlne,amit minden erővel fenntartott. Ezekhez hasonló mondatok...

Millió ok még...

jan. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy szerelmesek, maximum azt hiszik, de az nem szerelem, hogy évekig szeretők. Az már rég lecsengett. Gyávák mint írták előttem.
jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Mihez gyávák?
jan. 15. 11:16
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem mer le lepni a pali nehogy kopjon a felesegnek

.

jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi pl nem vagyunk szerelmesek egymásba, gyerekkori barátok vagyunk, egy lakodalomban részegen összegabalyodtunk és rájöttünk, hogy fenomenális egymással a szex… így hát lassan 15éve viszonyunk van, de mindkettőnknek van család, de havi 2-3alkalommal együtt vagyunk.
jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt olyan, akivel 10 évig voltunk szeretők. Közben párkapcsolatok, élettársak jöttek-mentek mindkét oldalon, eljegyzés ott, gyerek itt. Jó volt együtt, a szex is, meg minden más is, és egyik kapcsolat sem volt olyan értékes, hogy ezt feladjuk, párként viszont nem működtünk volna jól, próbáltuk az elején, de csak pár hónapig húztuk. Egyikünk se volt a hűség és elkötelezettség mintaképe, de egy párkapcsolatban mindketten azt vártuk volna a párunktól, hűséges és elkötelezett legyen, így mi nem passzoltunk. Aztán jött a mostani férjem, aki mindent megváltoztatott. Ő már elég értékes volt, hogy a szeretőmtől elbúcsúzzak. Ő az első férfi, akit nem csaltam meg soha, pedig azt hittem, nekem ilyen nem lesz. (8 éve vagyunk együtt.) Ha ő nem jön, szerintem egész életemben szeretők lettünk volna az exszeretőmmel. Szóval én azt mondanám: van úgy, hogy két ember nagyon jól összeillik, de csak párkapcsolaton kívül, és ha egyikük sem találta még meg az élete párját, akkor simán tarthat évtizedekig is egy ilyen viszony.
jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
7. Ocsmanyok vagytok.
jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
A kényelem miatt nem mernek kilépni.
febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!