Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Henrik nevű férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Henrik nevű férfiak tényleg nem bírják a monogamiat?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmit hallottam, kinek mi a tapasztalata?

Tudom hogy nem csak Henrikek nem bírhatják a monogamiat, de most csak a Henrik nevű férfiakra vonatkozik a kérdés.

Azt is tudom hülye kérdésnek hangzik, de számomra érdekes.

Csak is normális válaszokat kerek.



jan. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem bírják a monogámiát, mert a hűtlenség és a Henrik szó is H betűvel kezdődik. XD
jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy Henrik ismerosom volt, otthon hiaba kapott meg mindent, akkor is kellett neki masik no mindig.
jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 akkor csak van valami ebben a névben.

D

Várom a további válaszokat.

jan. 28. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Dehogynem, ott volt például a VIII., neki egyszerre csak egy felesége volt. A korábbit mindig eltávolította a képletből. Ez azért elég monogám viselkedés, nem?
jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ja, meg megannyi szeretője, akik közül fel is csinált néhányat. Tényleg monogám volt az ürge.....

jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Henrik vagyok és hódítani akarok... 😏
jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem tudom, de szerintem annyi valóság alapja lehet, mint a horoszkópnak, de ez csak az én véleményem. Nekem van egy Henrik nevű ismerősöm és ő soha nem csalja meg a barátnőit, hanem pár hónap múlva szakít velük és keres egy másikat. Az őt jobban ismerők azt mondják, hogy néhány éve volt egy nő a múltjában, akit azóta nem tudott elfelejteni...
jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező! Ha te Pest megyéből írsz, akkor a Henrik azt üzeni neked, hogy téged soha nem csalna meg! 😀
márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!