Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hétben furcsán viselkedik. Életmódot váltott először is, amiben teljes mértékben támogattam. Túlságosan is jó volt köztünk minden, a kedvemben akart járni, talán a kapcsolatunk legelején volt csak ilyen. Aztán feltünt, hogy feltűnően dugdossa a telefonját, mindenhova magával viszi. Szerettem volna elintézni egy fontos hívást, de nem engedte, csak úgy ha végig ott van és ő üti be a számot is. Itt fogtam gyanút és nem hagyott nyugodni. Megnéztem a messengerét, addig próbálkoztam még sikerült belépnem. 2 hónapja van az új munkahelyén. Az egyik fiatal, csinos kolléganővel feltűnően sokat beszél. Munka közben együtt járnak le cigizni, a boltba, hivogatják egymást. Az egészből látszik mennyire nyomulnak egymásra. Rákérdeztem, van e valami amit el akar mondani vagy csinál e olyat, amivel tudja hogy megbántana, de tagad. 10 éve vagyunk együtt, ilyen eset eddig nem volt. Jogosan aggódom?

febr. 16. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pontosan mi van közöttük, nem lehet tudni, de jogosan aggódsz, igen.
febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szia, pontosan így kezdődött az exférjem és a kolleganője közt minden sajnos. 10 év nem rövid idő (itt 3 hónapos házasságaban, kisbaba mellett csinálta), muszáj őszintén megbeszélnetek. Van olyan, mikor az embernek megtetszik más, de ez a titkolózás ez borzaztó. Incselkedjenek akkor a munkahelyen, de ha már valaki otthon is chatelget, telefonálgat, az nagyon rossz előjel.
febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg akar csalni, de a kollegina úgyis lepattintja majd 🤣🤣
febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 as a kolléganő kezdte a nyomulást, ő meg vevő rá
febr. 16. 12:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg biztosan csal, testileg lehet, de tutira fog.
febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Érzelmileg csak, nemsokára jön a testi. A legrosszabb, hogy ilyenkor kb nem tudsz mit tenni...

Exem ugyan ezt csinálta, majd mondtam neki, hogy menjen a másikhoz....gyerek miatt találkoznunk kell, olyankor mindig bepróbálkozik nálam. Undorító.

febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Milyen a közös múltatok? Pl. le kellett építenie miattad női barátokat?

Voltak női barátai?

febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Minden férfi csal.
febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem még nem csal meg, de egész biztos, hogy meg fog, és nem igazán tudsz ellene bármit tenni.


10 év sok idő. Nyitott kapcsolat megoldás lehet, ha amúgy szeretitek egymást.

febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon gyanus, de sajnos ha bekapta a horgot (erzelmileg egymasra vannak hangolodva) mar nem tudsz mit tenni. Kb ha testileg nem is csalna meg, az elmejeben a masik no lesz, meg szex kozben is veled.

Annyit tehetsz hogy odafigyelsz, de ne allj neki, mert csak megjobban dugdosni fogja a dolgokat. Azert a biztonsag kedveert ha csalasra kerulne a sor, megneznem az opcioimat (nyilt hazassag, valas (ugy hogy minel kedvezobb legyen neked))

febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!