Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a párjuk, nektek mennyi időtökbe telt ezt feldolgozni és mikor lett új kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
márc. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2 év után lett új kapcsolatom
márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem dolgoztam fel. elkezdtem mellette pasizni keresni mást. Eleinte azert hogy tudjam hogy neki milyen volt, mit érezhetett akkor, ez mire jó a másiknak hogy nem a párjával van? Amikor megcsókolt egy x pasi, arra gondoltam, hogy a barátom is igy csókolózott egy másik csajjal es ez neki jó volt. De mi a sz.r ebben a jó, hogy nem azt csókolod akivel kelsz fekszel akihez hazamész, aki a párod akiért hazamenni is van értelme?

És ezt ő élvezte neki ez öröm volt nyilván ha mást csókol.

Es ahogy a másik pasi átölelt vagy hivogatott is, állandoan az volt bennem, hogy es másoknak ez jó meg öröm ha nem a párjával van! Hogy nem vagyok én erre képes engem miert taszít egy 3. én miert vagyok ilyen életképtelen? Saját magamra kellett erőszakolnom azt hogy igenis képesnek kell arra lennem hogy más pasikkal foglalkozzak és legyek. Ne a barátommal.

Magamra erőltettem az egészet merthát valahogy le kellett lépnem is attol akit szeretek, merthát ő másokkal csokolozik nőzik. Akkor ideje mást keresnem nekem is.


Kozben kerestem kulfoldon is munkát. Errol tudott is. Meg is lett. Mikor közöltem hogy jaj de jo indulok holnap, vagy holnapután, a barátom hirtelen zokogásban tört ki.

Akkor csak arra gondoltam de èrdekes, ő csalt meg, ő rontotta el az egészet, én sírtam, es "sírok belül", és járom a poklokat meg, akkor most ő miért zokog?


Kicsit erthetetlen hogy egy férfi csalja a párját, nem js egy nővel randizgat aztán mikor kimegy kulfoldre a párja, akkor meg elkezd bőgni.

Távkapcsolatban maradtunk aztán az is elkopott.


Aztán sorban összejottem az összes pasival aki tetszett.

És màr egyiket se vettem komolyan. De arra alapot se adtak, hogy egyáltalán vegyem komolyan. De aki alappt is ad es lehorvoyoz mellettem evekre, azt se kell komllyan venni. Mert 4 év távlatokban lépnek le. Eddig egyik se bizonyitotta be hogy bárkinek bármit is el kéne hinnem hogy az nem csak adott pillanatra él pár évig él, míg "kimondja" csak.


Rájöttem hogy egy férfi az életben csak egy változó faktor, es egyik se lesz ott 90 éves koromban az ágyam mellett fogva a kezem.


Ez nálam a feldolgozas. Hogy nem élek már a hamupipőke mesékben amikkel tömtek gyerekként. Nagy átverések a mesék.

márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt amugy ma se értem ha egy pasi egy kapcsolatban megcsalós vagy gyökér, kifele kacsintgat meg a többi, akkor szakításkor mi ez a sírásrívás zaklatás meg vergődés? Ők akarták ezt.

Vagy akik pl nőket lesnek a párjuk mellett az utcán, aztán még ők a féltékenyek a nő meg pasira se nézhet, a párja járjon csodorban is és megy a harc, hogy a párját nem akarja elveszíteni.

Önmaguknak mondanak ellent.

Legyenek azzal akivel akarnak senkinek nem kötelező a párja mellett szenvedni, hogy másokra kangörcsöl. Menjenek akkor es d.gjanak mást akkor. Sírásrívás nélkül.

Én ha kell a semmibe is kilépek ha nem lenne hol laknom is, akkor se maradnék. Ezek meg alig élnek túl egy szakítást. Azok akik a párjukkal szemetek.

márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üzenetre:Nem szeretőim voltak, hanem új kapcsolataim akik arra vártak, mikor szakítok már es járunk együtt. Szerencsére nem barmok találtak be soha. Hanem olyanok, mint a volt párom. Érzelmes is udvaias is, helyes is, minden jó, de kb ne várjam hogy majd 90 évig is együtt maradunk.


Sokszor azt éreztem hogy amikor egyik pasitól megyek a másikhoz vagy vissza a 2 pasi közt vagyok boldog. Mikor azt érezni, hogy van honnan jönni és van hova menni. Ez egy ritka érzés. Mivel normál esetben elindulsz a parodtol a munkába a boltba meg barátokhoz akárhova de nem egy másik társadhoz aki tárt karokkal vár, és adja azt az "otthon" èrzést, mikor hazaérsz a párodhoz.

Volt ez miatt egy olyan időszakom is hogy egy pasi talán nem is képes nekem ezt megadni. Akkora szeretetigényem van hogy 1 arra képtelen nyujtani.

Ezt is borította bennem aki megcsalt, mert addig nekem ő teljesség volt. A szeretet szerelem biztonság akihez hazamész akivel egyutt élsz, aki társad az életben, akit felhivsz ha kórházban vagy.

A megcsalással mindez borult. Nem is szerelem ez akkor, meg nem is a társam.

Mesékben éltem csak vele.

márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!