Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas embereknek viszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas embereknek viszony?

Figyelt kérdés

Van olyan webes felület ahol kifejezetten házas nőknek, férfiaknak lenne lehetőségük viszonyt, diszkrét szeretői kapcsolatot kialakítani? Vagy már mindenhol ugyanazok vannak jelen 18-80 évesig kiéhezett pasik hada, pár fizetős proosti meg a gazdag sármos megmentőről ábrándozó nő?


A viszony.hu alkalmatlan erre, tömve van szingli pasival akik a kiszolgáltatott nőkre utaznak. Egy nőre 15-20 pasi jut. Kipróbáltam, esélytelen. Van esély arra hogy mint nőt, embert, szellemi lény megismerjem, kérdeztek róla, érdeklődjek felőle, amolyan régimódi emberi kapcsolatot kialakítsak mint házas férfi egy házas nővel, vagy ez ma már nem működik? Hogy ez nekem miért fontos, azt ide nem írim ke, erkölcs rendészek át is ugorhatják a kérdést, nekik nem tartozom semmiféle beszámolóval, azt gondolnak amit akarnak.


Itt is meg az életben is hallom, olvasom hogy rengeteg nő és férfi úgy él a házasságában mint ha a lakótársával lenne. Ez a kiinduló alap. Innen szeretnék beszélgetni. A válás pártiak ugyancsak átléphetik a kérdésemet, a beszéljétek meg otthon a problémákat javaslók szintén.Köszönöm!



márc. 31. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is csalom a férjem.az hogy miért.azt nem irom le.de erre van szükségem.én csináltam egy másik facebook profilt és onnan ismertem meg embereket akikkel alkalmi szex volt.az összes házas ember volt.a viszony.hu ról én se tudnak jót mondani.nem vált be.azért jó egy házassal szeretői viszonyt kezdeni mert ő nem fogja világra kürtölni
ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Oké, értem, de én férfiként csak passzív módban vagyok az egész szerető keresésben. A nő választ. A nők meg ha szeretői viszonyról van szó, akkor ha nem is végtelen, de óriási halmazból meríthetnek. Itt jön a baj, mert nem az intellektust, az embert keresik, hanem a lehető legvonzóbb testtel, méretekkel megáldott pasit. Akkor elmondom, én 8 év óta egyetlen levelet, kapcsolatfelvételt sem kaptam, pedig eléggé aktív voltam. Én sajnos nem tudok a külsőmmel tarolni, ugyanis szimplán átlagos vagyok. Aztán itt vége is a történetnek.


Elmerültem abban is, hogy mit vagy kiket keresnek a nők, több fórumon, több nővel is beszéltem a témáról. Amiben általános egyetértés volt az az, hogy a kommersz férfi az otthon van, ő a férj, Szeretőnek viszont csak az álompasi jöhet szóba. A nőket nem hajtja a tatár, ők ilyenekre pályáznak. Persze leginkább ezek nem jönnek össze, de lehet hogy 1-2 hónap múlva igen. A külső is tág fogalom, de ott azért egyetértés volt abban, hogy legyen egy igen erős maszkulin kisugárzása, tagbaszakadt, izmos, férfias. Én már itt is elbuktam, ugyanis nem vagyok egy nagydarab, bika férfi. Átlagnál magasabb, nem vagyok pálcika, de a csontozatom vékony, így nincs pl. comb vastagságú alkarom.


szóval még te nőként válogathatsz, én mint férfi csak azt kapom vissza, hogy értéktelen vagyok minden téren. Értem én azt hogy milyen vonzó egy optimista, jókedvű férfi. Alapvetően az életben az vagyok, de lassan 10 évnyi kudarc azért megmutatja hol a helyem a világban a nőknél. Választani, vagyis dönteni nem tudok, mert a nullából nem lehet. Esélyt sosem kaptam még egy 10 másodpercre sem. Akkor?

ápr. 4. 11:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!