Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akar tőlem valamit vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori: mindkettőnknek családja van, szomszédok vagyunk pár éve, jó a kapcsolatunk.


Ha kint vagyok, kb mindig megjelenik a szomszéd férfi is és beszélgetünk, sokszor jött át segíteni is nekem dolgokat, hozzáteszem ő ajánlotta fel magától. Az utóbbi időben rájöttem mennyire bejön nekem, várom hogy összefussunk, érdekel mi van vele, ha nem látom napokig, hiányzik. Mielőtt rossz lépésre szánnám magamat, úgy döntöttem kerülöm és többet nem fogadok el segítséget sem. A napokban kicsit össze is kaptam vele, mert cseszegetett olyan hétköznapi dolgokért, amihez egyrészről nincs köze, másrészről átlépett egy határt, mert nem vagyunk egy pár, hogy tőle ilyet hallgassak. Ezért megsértődve faképnél hagytam.

Azóta ha van ott más is, nem mer a szemembe nézni, de félszemmel láttam hogy figyel. Mikor odanéztem elfordult. Ha találkozunk sokszor látom, hogy csak szótlanul figyel, nem tudom eldönteni dühös e vagy szomorú. Ha rámosolygok, akkor viszont visszaszokott.

Nem értem őt egyszerűen, keresi a társaságomat, szívesen meghallgatom a gondjait vagy milyen napja volt. Néha azt látom a szemében, hogy zavarban van, máskor tök magabiztos. Nem nyomul, tudom hogy hűséges típus.

Miért viselkedik így? Bejövök neki én is nem mer és nem akar lépni, vagy van valami más oka? Ha nem bír engem, akkor miért jön mindig utánam?



ápr. 25. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szex lesz ebbű. Tudja mit csinál, te meg majd szépen engedsz neki.
ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gergelice16 ***** válasza:
95%
Az hogy hűséges típus ott dőlt meg, hogy már engedett a kísértésnek, és rád hajtott. Innentől kezdve az a kérdés, hogy képes vagy-e elég erősnek lenni, hogy ne tegyétek tönkre egymásnak, és egymás családjának az életét? Vagy inkább gyerekként viselkednétek, és az itt-és-most pillanatokat hajszolnátok? Hamár a házassággal elkötelezted magad egy férfi mellett, a helyedben megpróbálnám újra építeni a kapcsolatot a férjeddel, újra energiát fektetni a meggyengült kapcsolat helyrehozásába. Ez persze nehéz, de ha őszinte vagy vele, kifizetődő lehet.
ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, dehogy hűséges ő, ezt csak te akarod hinni róla. Ha az lenne, akkor nem viselkednek veled úgy ahogy. Szerintem is megdugna. Mit szól vajon a felesége a dologhoz? Én megcsapkodnám az uramat, hogyha a szomszédasszonyhoz mászkálgatna át "segíteni" úgy, hogy ott is van egy férfi a háznál. Ha szr a házasságod, válj el a picsbe, de ezt a gusztustalanságot ne játszd, hogy szétbszcsizol két családot, mert neked éppen viszket a suncid. Vagy, menj el dolgozni! És akkor nem lesz időd a szomszéd kukijára gondolni. Pofám leszakad milyen gerinctelen emberek vannak, komolyan...
ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Hűséges típus, haha.


Hogyan lenne már az amikor veled "barátkozik". Én azt mondom, hogy hozzá se szólj nemcsak azért, hogy csalfa férgek lennétek még jobban mint vagytok hanem azért mert avatkozik beléd holott semmi köze hozzád! A feleségével ugyanazt csinálja, lehet nem szexel vele otthon az asszony, frusztrált miatta és te veled pótolná, de le is vezeti rajtad az agybajait.

Nem fogsz vele jól járni, garantálom ezt neked.

ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Furcsa dolgok jarnak a fejedben. Ugy nyomjat9k az erzelmi megcsalast, mint a sicc. Mar most sajnalom a gyerekeket, hogy ilyen anyjuk van, a szomszed kolkoknek meg ilyen apjuk. Jobbat erdemelnenek.
ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
6ost jelentettem
ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Azóta törölték is már
ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én is.
ápr. 25. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

”Miért viselkedik így? Bejövök neki én is nem mer és nem akar lépni, vagy van valami más oka? ”


Tudtommal mindketten házasok vagytok és utódaitok is vannak.

Nem lép, mert többet ér neki a családja, vagy nem jössz be neki.

Ha ő tényleg hűséges típus akkor nem fogja veled megcsalni a feleségét.

De lehetséges, hogy a vonzalom viszonzatlan, sajnál téged és kizárólag azért segítőkész...

ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolsz bele a történetbe, vagy nem ismerjük pontosan a részleteket. Lehet hogy neki otthon van egy kis hiánya és veled próbálja az egóját fényesíteni de nem mer lépni. Lehet hogy csak egy kis ártatlan flörtnek gondolja. De az is lehet hogy beléd habarodott csak fél felrúgni a biztossat.
ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!