Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi időt vagy hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt vagy hajlandó várni, hogy a felvállalt kapcsolattal szakítson a szeretőd?

Figyelt kérdés

Nem remènykedès miatt, mielőtt kiosztanátok🙂

Ès természetesen azok válasza érdekel, akiknél ez szóba került.


ápr. 26. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy.Pár nap, pár hét, pár év, soha.
ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szeretőm sosem vált el, mindig mondogatja h szár a házassága de ezek szerint annyira mégsem...
ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, szintèn. Ezért is hagytam ott. Kíváncsi vagyok, ki mennyi idő után adta fel.
ápr. 26. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rájössz, hogy csak hazudozik, na, akkor.
ápr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is keztem vele (csak haverkodtunk) amíg nem lépett ki a kapcsolatából.

Nem várnék semmeddig, általában sose fog a szerető "nyerni".

ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Köszi a válaszokat.

Hátha segítenek valakinek.

ápr. 27. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
2 és vagyok. Feleségével alkotási viszony van csak, nincsenek veszekedések de nem is úgy vannak mint 1 rendes házastársi viszony. Velem van szex én törődöm vele. 1 x elakart válni igaz nem miattam csak nem bírta h otthon csak mint 2 lakotars állanak egymáshoz. Aztán meglrobaltak még1x ugyan úgy vannak tehát nem érte meg visszatanclni. Ha akkor nem mondják vissza a valast össze is jöhettunk volna.de a stzart választotta pedig tudta nem fog rendbe jönni a házassága. Közbe tőlem is elelhidegult azasszonytol is. Nincs másik szeretője, de felépítmény magának 1 napi rutint, lefoglalt magatfolyamatosan h ne kelljen agyalni, dolgozik mi t őrült, tv sorozat telefon haverok, h1 pillanat szabadideje ne legyen h ne emlékeztesse magát arra h semmilyen nem maradt. Eddig voltam neki én meg az asszony, én már nem vagyok maradt azasszony akivel még mindig csak lakotarsiba van. Így kell 1 férfinak tönkre tennie magát.
ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hasonló, csak nálunk az asszony pénzzel is húzza csúnyán. Utálják egymást rendesen. Felnőtt gyerekére hivatkozik, nevetséges. Közben meg kivan, de ő választotta.
ápr. 27. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Erről az jutott eszembe, hogy "barát" is sok olyan van, aki csak panaszkodni akar valakinek... Szerintem ő se akar mást. Csinált valaha valamit önállóan?... Sokáig elő lehet adni, hogy igen... hazudozni jól tudnak egyesek...

Még az a jó, ha nem lesz komoly bajod... egészségi vagy anyagi, stb...

ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egészségügyi lett, de kezd javulni.

Tényleg lelki szemetesláda is voltam…

ápr. 27. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!