Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen helyzetben hagynád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hagynád veszni a pénzt vagy kockáztatnád, hogy lebuksz a feleséged előtt?

Figyelt kérdés

Egy lakásos prostinál jártam, és miután kifizettem még maradt nálam kb.90 ezer forint készpénz. Otthon vettem észre, hogy a tárcám teljesen üres. Csak wc-re mentem el nála, az vagy 2 perc volt, ezek szerint ennyi elég volt neki. Más nem lophatta el, mert a tárcám a helyén volt, csak a pénz hiányzott.

Viszont ha feljelentést teszek, a feleségem megtudhatja a részleteket. Ha nem teszek feljelentést ennyi pénz hiányával már nem tudok elszámolni a feleségemnek. Ha azt mondom,hogy máshol lopták el feltűnő lesz miért nem teszek feljelentést? Mit tegyek?



ápr. 30. 13:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%
Ha van félre tett pénzed, akkor mond neki azt, hogy kölcsön kellett adjál egy barátnak, mert nagy sz@rban volt. Egyébként, ez a sors fintora, ami veled történt. Megérdemled
ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%
Ki veszel titokban 90 ezret és felteszed a ruletten a pirosra. Ha bejön, van 180 ezred, ha nem, akkor tudod, hogy az Isten is büntetni akar
ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%

"Tudom nélkülözni/előteremteni, csak akkor az lenne a kérdéd hogy a félretett pénzből hová lett 90ezer, de ezt már leírtam egyszer csak látom nem ért célba."


Teljesen fogyatékos az emberünk, hagyjátok! 😂😂😂

ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem kerülnék ilyen helyzetben, mert feleség, barátnő mellett soha nem prostiznék.
ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy a félretett pénzt minek vitted a prostihoz?
ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%
Még az is lehet, tudnék ötletet adni, de aki prostituálttal csalja a feleségét, annak nem fogok segíteni az ügyében. Ti se segítsetek neki! Nem tudom, minek nősültél meg, ha csak ennyi telik tőled. Remélem, jó nagy lakodalom volt az esküvőn és jó hangosan mondtad ki az igent.
ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
92%

Bárcsak lebuknál hangos csattanással...

Amúgy meg ha esze volt a prostinak, meg a stricijének, mert mindegyiknek van stricije, akkor nemcsak a pénzed lopta el, hanem az irataidat is lefotózta... Úgyhogy ha ugrálsz, becsengetnek egyik este a feleségedhez...

Jobb esetben a bankkártyáidat is.

máj. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!