Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit otthagy a házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit otthagy a házastársa, mert beleszeret másik nőbe/férfiba, kit szokott utálni jobban a megcsalt feleség/férj?

Figyelt kérdés

máj. 21. 19:36
A kérdező szavazást indított:
A házastársát, aki elhagyta.
A másik nőt/férfit, akiért a házastársa otthagyta.
Egyformán mindkettőt.
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Személy szerint egyiket sem utáltam. Sok boldogságot kívántam nekik. Annyi hazugság és átverés után nekem is jobb így, már kezdtem belerokkanni az egészbe.

Tartottam egy hatalmas önvizsgálatot, levontam a következtetéseket, dolgozom a hibáimon.

máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1-ea vagyok: A nőt azért nem utálom, mert elég rossz lehet így élni, hogy 3 gyerek és férj mellett csak szeretőket tart, nem is egyet.

Az exférjet meg azért nem, mert ha valakit ilyen könnyen el lehet csábítani, az mehet is (én igyekeztem). Azt hiszem megérdemlik egymást.

máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vallalom a lepontozast, masodik feleseg vagyok. Regen haldoklo hazassagban szeretett belem a ferjem. Nem en tettem tonkre kettejuk kapcsolatat, evekkel azelott nem mukodott, mielott kepbe kerultem. Ugy, ahogy az en parkapcsolatom sem. Habar a mi tortenetunk nem a szokasos felredugos-titkolozos-szeretos sztori, mikor a ferjem otthon kitalalt, meg nem fekudtunk le egymassal. A volt feleseg megis enram haragudott, es engem utalt, holott ketten hagytak tonkremenni a hazassagukat. En nem erzem ugy, hogy miattam mentek szejjel, semmifelekeppen nem vallalom magamra ezt.

Szoval en a masodik lehetosegre szavaztam, a “harmadikat” vetik meg, ot hibaztatjak, pedig sajat magukat es a hazastarsukat kellene.

máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!