Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaltam a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaltam a barátnőm. Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon lerészegedtem és már magamon kívül próbálkoztam olyannál hülyeségekkel aki végképp nem is az esetem!Gyakorlatilag nem történt semmi, de mégis úgy érzem, hogy bűnös vagyok és nagyon bánom és szégyenlem az esetet.A lelkiismeretem sem jó.Nem szeretnék a fájdalmat okozni ezzel a történettel a barátnőmnek. Mit lehet tenni ilyenkor?

2012. márc. 26. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
kasztrálásra gondoltál már?
2012. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
ha nem csaltad meg, akkor sztem fölösleges ezzel izgatni a fantáziáját.
2012. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nálad az hogy "Gyakorlatilag nem történt semmi"? Mondd el neki mindenképpen nehogy mástól tudja meg!
2012. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Miskárolás.

Vagy gyónd meg!

Erényöv.

Esetleg operáltathatsz agyat magadba.

2012. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond , de megtanultad hogy ilyet máskor ne tegyél ! ;-)
2012. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ne mondj neki erről semmit, azzal csak elveszítenéd a bizalmát, pedig azt mondtad, hogy nem történt semmi. viszont azért magadban azt gondold végig hogy miért van az, hogy majdnem megcsaltad, hogy van -e valami problémátok, mert akkor azt jó lenne megoldani
2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha zavar a dolog akkor vald be neki. megnyugszol es ertekelni fogja.
2012. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,h. értékelni fogja.Bizonytalanabb lesz veled szembe, milioszor a fejedhez vágja.
2012. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!