Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalta a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalta a párját egy pasival, azóta folyamatosan e-maileznek a volt szeretőjével. Miért kell ezt csinálni nem értem?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy élettársa, 16 évesen ismerkedtek meg.10 éve vannak együtt.A barátnőmnek és a párjának is az első nagy szerelem volt.A párja viszont nem igazán foglalkozik barátnőmmel, mármint a szexben.Nem elégíti ki, csak saját magát nézi mindíg.A barátnőm úgy döntött megcsalja, mert kiakart próbálni mást is.3 hónapig csalta egy munkatársával, de utánna vége lett mert a szeretője nagyon rászállt úgymond.Ő többet akart mint szex, de barátnőm nem.A pasi állítólag szerelmes lett belé és nagyon csodálatos sexistennőnek találta barátnőmet.Barátnőmnek imponál az ha dicsérik.Az élettársa persze nem tud semmit, nem is fogja megtudni szerintem soha.A barátnőm azt mondta, hogy neki az élettársa kell, mert ha nem is jó vele a szex, de ő biztosabb pont meg már régóta ismeri, meg biztos szereti is csak már nem annyira.Hát nem tudom.Azt hozzátenném hogy anyagi biztonság is megvan, mert a párja családja elég jómódú és van már egy házuk is meg autó stb amit a párja családja vett nekik.A szeretője meg csóró volt.Mai napig e-maileznek a szeretőjével(kb fél éve) és mindíg írkál neki a pasi, hogy ő szereti meg ilyen jó nője még sosem volt.Nem értem minek akkor emailezni meg néha beszélni is vele, ha barátnőm az élettársát választotta.Szerintetek?

2012. ápr. 24. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem váljék egészségére.
2012. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj,de milyen barátnő vagy te?Ennyire közzétenni "barátnőd"intim szféráját!!!Ha a barátnő szeretné tudni mások véleményét majd ő megkérdezi.Foglalkozz a saját életeddel,magán dolgaiddal!!!
2012. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi a kérdés? Miért érdekel ez téged?
2012. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
a bnőd egy riheromgy, ennyi.
2012. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy folyamatosan azt hajtogatja nekem, hogy neki az élettársa kell stb.Úgymond bizonygatja, pedig én enem kérem számon meg semmi.De közben meg csak foglalkozik a volt szeretővel is.De minek akkor nem értem.Már kérdeztem tőle is, de nem tud rá válaszolni.
2012. ápr. 24. 10:51
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

ad 1 azert mert egy budos ribanc. A penz az jol jon, de massal sunaztatja magat.

ad 2 nem a te dolgod

ad 3 az hogy nem a te dolgod az azt is jelenti, hogy ha a bnod folyamatosan ezzel csesztet es elvarja hogy lelkizz vele ezert, akkor mondd meg neki hogy ezt helyette te nem tudod es nem is akarod eldonteni, maganugy, csinaljon amit akar.

2012. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom persze, csak mikor szinte minden nap ez a témája akkor már szinte cinkostársnak érzem magam.Nem tartom ribancnak, mert bizonyos szinten megértem miért csalta meg.Én nem tennék ilyet, de ez már más téma.Megfogom neki mondani, hogy hagyjon ezzel a témával.Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 24. 11:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Megfogom neki mondani, hogy hagyjon ezzel a témával."


Ez a legbölcsebb dolog,amit csak tehetsz.:)

2012. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj, hogy 10 éve ismerkedtek meg és vágyik a változatosságra. Meg is értem. Sok buta ember miért él együtt azzal akit 16 évesen ismert meg?


15-25 között legyen annyi párja az embernek, amennyit csak tud szerezni. Utána kötelezze csak el magát. 40-80 partnerig meg se álljatok.

2012. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Szereti kínozni a pasikat,imponál neki, hogy odavan érte a volt szerető....Igazi kis r*bi:)
2012. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!