Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Átver?

Figyelt kérdés

a barátom akármit kiposztol egy csaj mindig lájkolja a cuccait. Nem szokott érdekelni, hogy ki lájkolja, de hogy általában mindent, sz már túlzás( kivéve a közös képeinket!).

Eleinte nem érdekelt. Úgy voltam vele, hogy biztos egyik sulis havercsaja, vagy koleszos a csaj is, de érdekes dolog történt.

Mondta, hogy amíg ő elmegy fürdeni, nézzem meg egyik haverja adatlapját, hogy mit tett ki neki (vagy valami iylesmi) és láttam, hogy a haverjának is az ismerőse az a csaj, akinek még engem sem mutatott be, de a 200kmre lévő havercsaját meg igen???? Na akkor mondom oké.

Tudom, nem szép dolog de bele akartam kukkantani hogy miről beszélgetnek, és az üzenetek közt nem találtam a csajt, tehát kitörölte a beszélgetéseket!!!!

Most akkor mivan? Szerintetek?



2012. máj. 26. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"Mondta, hogy amíg ő elmegy fürdeni, nézzem meg egyik haverja adatlapját, hogy mit tett ki neki (vagy valami iylesmi)"


Aha persze.. itt nem kell terelni.

2012. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
akkor "boncolgatás" helyett inkább adj véleményt.
2012. máj. 26. 17:10
 3/24 anonim ***** válasza:
fb nem is lehet üzeneteket törölni
2012. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kommunikáció, mi ezt mégis honnan tudnánk?
2012. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne üzenetet törölni? el vagy tájolva:D am nem akarlak megijeszteni de nekem is ilyesmi úton derült ki, hogy csal az ex-barátom csak neki nem volt annyi esze, hogy törölje az üzeneteket...
2012. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha vádaskodás helyett leülnétek a barátoddal, és tőle kérdeznéd meg?

Bár ahogy nézem, nem is bízol a barátodban, így érdemes lenne elgondolkodnod, hogy működik-e egyáltalán a kapcsolat. Ami engem meglepett, az a következő volt: " az üzenetek közt nem találtam a csajt, tehát kitörölte a beszélgetéseket!!!!" -> tehát eszedbe se jutott, hogy nem is beszélgetnek, és csak te vagy paranoiás. A haver és a csaj pedig máshonnan is ismerheti egymást. Bár az se lepne meg, ha egyáltalán nem ismernék egymást, elvégre manapság az emberek nagyrészének többszáz ismerőse van, akikről azt se tudja ki-kicsoda.


Egy szó mint száz: vagy bízz meg a barátodban, és tanuljátok meg megbeszélni az ilyen ügyeket, vagy hagyjátok egymást a fenébe, mert bizalom és kommunikáció nélkül nem fog működni.

2012. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
eperturmix: bocs hogy nem vagyok akkora fb kocka, mint te, és nem tudok minden egyes funkciót rajta -.-"
2012. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ilyen véletlen nincs, de kösz :D
2012. máj. 26. 17:39
 9/24 A kérdező kommentje:
tudom, hogy beszélgettek, mert volt mikor nála voltam és a kis fülecske ottvolt lent a monitor alján...
2012. máj. 26. 17:43
 10/24 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy az ismerősének a haverja inkább a csaj? És az ismerős bemutatta neki a csajt.Pl az ismerősre hajt a csaj és igy jóba akar lenni a haverjukkal is, pl a te pasiddal,és azért lájkolgatja.
2012. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!