Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudjátook, hogy apároto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjátook, hogy apárotok nem csalt tényleg meg Titeket?!

Figyelt kérdés
Megcsalás témában sokat olvasni, hogy engem nem csalt meg a párom, sose tenne ilyet stb. Az is megcsalásnak számít ha valakivel csak 1x összefekszik a másikkal. Szóal azt nehezebb észrevenni, mintha szeretője van. Mivel az csak 1 késéssel jár vagy annyival sem. Mit gondoltok erről?

2012. jún. 4. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy túl sok a szabadidőd.
2012. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

1.: Nem lenne rá ideje.

2.: Nem lenne hozzá helye.

3.: Falun élünk, nem kell egy hét, hogy tudjak róla.

4.: Ebben szerencsére egyetértünk: csalni gerinctelen és undorító dolog. Mindkettőnket csaltak már meg, közös a sérelem.

5.: A problémáinkat szerencsére meg tudjuk beszélni. Megbeszélés alatt nem azt értem, hogy addig fosom a szót, míg igazat nem ad.

2012. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Onnan hogy nem is feltételezem róla hogy ilyet tenne, maximálisan megbízok benne.
2012. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az azonos értékrend nagyban elősegíti a bizalmat a másik felé, így ha én ismerem a páromat és tudom milyen ember, nem balgaság azt feltételeznem róla, hogy soha nem csalt engem meg. Én nem csaltam meg őt, ő miért tette volna? Pláne a körülményeket tekintve (harmonikus kapcsolatban élünk).
2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt nem összeegyeztethető a személyiségével (már-már túl becsületes), illetve annyira rosszul hazudik, hogy már az ajtóban az arcára lenne írva, hogy valami rosszat csinált.
2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Bízom benne"

Nem tudhatom 100%ra, de feltételezem, hogy nem tette/teszi. Nem gondolom, hogy ilyet tenne, mert nem ilyen ember. Ha mással akarna lefeküdni, annak komoly oka lenne. És az ilyesmiket inkább korán megbeszéljük.


24F

2012. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A párom nem tud hazudni, és nem is akar nekem.

Egy kapcsolatban alap dolog (legalábbis nálunk), hogy beszélgetünk. Ergo ismerem a párom gondolatait, vágyait, és tudom, hogy bizonyos helyzetekben mit tenne és mit nem.

Szóval egy jó, és őszinte kapcsolatban ezt az ember tudja, hogy nem csalja meg a másik.


28/n

2012. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, csak remélem.

Miből SEJTEM: el tud számolni az idejével, pénzével és kapcsolataival. A saját illata van rajta. Stabilan kedves velem, ritka az ingadozás. Bármikor van velem kedve szexelni.A telefonját elölhagyja, az e-mailjeit meg tudnám nézni.

Persze tudom, alkalom szüli a tolvajt...

2012. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!