Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit csináljak? Bővebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Bővebbet lent.

Figyelt kérdés
A feleségemmel 3 éve vagyunk házasok. Elég fiatalok vagyunk Ő 23 én 25 éves. Az Anyja 43 éves de letagadhatna legalább 10 évet, nagyon jól tartja magát olyan a teste mint egy 20 évesé. A feleségemnek múltkor bent kellett maradnia a kórházban 3 napig, és mivel vannak kutyáink és én egész nap dolgozok, hát eljött az Anyósom hogy majd eteti őket. ő egy másik városban lakik egyébként így nálunk aludt. Az első napon este mikor hazaértem munkából lezuhanyoztam, és mikor kijöttem Ő a konyhában várt, ki volt töltve 2 pohár sör és Rajta volt egy ilyen iszonyúan sexi kis hálóing amibe mindene látszott és ami nekem nagyon bejön, de a feleségem sajnos sosem vesz fel ilyeneket. És felajánlkozott nekem. És bevallom, hogy nem mondtam neki nemet és egész éjjel nyomtuk az ipart sőt, kivettem 2 nap szabit és azt is végig sexeltük. Azon gondolkoztam hogy elhagyom a feleségemet az anyósomért de ekkor kiderült, hogy a feleségem rosszullétei mellett még terhes is, amit mi nem tudtunk mert más baja is volt, de most kiderült és természetesen fel se merült, hogy ne tartsuk meg. vagyis hát benne nem merült fel de én már legszivesebben azt mondanám neki hogy vetesse el. Amikor ezt megmondtam Böbének az anyósomnak akkor Ő azt mondta, hogy felejtsem el és sosem találkozhatunk többet úgy, de én nem tudom őt elfelejteni! Mit tegyek?

2012. jún. 9. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fake. Nincs életed?
2012. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hisz épp most írtam le!
2012. jún. 9. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elválsz, nyíltan és őszintén, így a csajt nem vered át és megtudja a kedves lányka hogy az anyja egy r*banc. Ha van egy kis jó érzésed a feleséged iránt akkor nem csapod be.
2012. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2012. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő a feleséged, és gyereket vár tőled!! Egy jó szex miatt ne hagyd ott, mellesleg ugye nem gondolod, hogy ezt titokban tudod tartani? Ha ezek után melletted maradna, meglepődnék... de ha meg az anyósodra váltanál, az nem lenne normális szerintem
2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 in 1

ennél már hallottam rosszabbat . Hajtsd a csajokat míg bírod.

De mégis ha csinálsz egy gyereket az anyósnak is akkor már elég kusza lesz. Kije lesz az első szülöttednek?

2012. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó volt,szép volt...ennyi volt.Felejtsd el az anyóst.Bár elég fura helyzet.O se akar egy világot osszetorni a lányában,te se tedd.Amúgy meg az anyós ugy se maradna melletted,hisz aki ilyet megcsinál a vővel,csak a pasikra hajt gátlástalanul.Elhiszem,h. jobb mint a lánya az ágyban,de ne vedd komolyan...gyógyulj ki belole és orulj a gyermekednek!!és még egy nagyon fontos dolog: erről ne beszélj senkinek!!Nagyon elitélnének....
2012. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unatkozó hülye gyerek talál ki ilyen sztorit...
2012. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak poénkodz,akkor haha,rohadt vicces.De ha komoly,akkor gratulálok,mert ekkora szart még nem kavart magának senki.
2012. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu...
2012. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!