Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok azzal a kérdésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány23 kérdése:

Mit gondoltok azzal a kérdéssel kapcsoltba ha a párotok azt mondja mi lenne ha ő is lehetne mással én is? Megcsalt már vagy megfog?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja nemtudna ellenállni egy másik nőnek.(tehát megcsalna!) De az meg izgatja ha engem elképzel más pasival.Szeret még az aki ilyet gondol? Tartós lehet egy ilyen kapcsolat?

2012. júl. 7. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ház ez cumi...
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már neis haragudj,de aki ilyenbe belemegy, az nem normális. Ha annyira mem tud ellenállni más nőnek, akkor csak hajrá! De téged ne gyötörjön azzal hogy más nőt akar. Tartós kapcsolat? Véleményem szerint nem, nem lehet az..
2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet tartós. Szerintem agyba-főbe megcsal. Nem szeret, mivel egyáltalán nem féltékeny.

25/N

2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már egy pár éve eggyütt vagyunk és egy ideje foglalkoztattja a kérdés engem meg idegel vele. Amikor mondtam neki h vége is lehet keressen mást én ilyenbe nem megyek bele akkor meg mondta h nem mond ilyett többet. na most akkor én vagy nem én?
2012. júl. 7. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy foglalkoztatja a szex hármasban, csak nem meri mondani. Kérdezd meg tőle, és ha téged sem zavar, csináljátok úgy. De az akkor sem normális, ha egyáltalán nem féltékeny.
2012. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!