Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mittennétek ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mittennétek ha lenne egy pár akik már 2éve járnak de a csaj 2szer megcsalta a fiút? bővebben lent.

Figyelt kérdés
és nem akarja a csaj hogy szakitsanak mert nagyon szereti de akkor miért csinálta? a fiu meg nem akarja elvesziteni de már más vele és más a kapcsolatuk is. szerintetek?

2012. júl. 31. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A csaj félrelép. Ha nem tudja, mit akar, akkor legyen vége, váljanak el békességben.
2012. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
a fiú tud róla?
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát kriszti, én megdugnálak
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy kínai mondás: az a kutya, amelyik átúszta a folyót, át fogja máskor is!

Nem vagyok fiatal, így tudom, hogy ez így igaz.

2012. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még egy gyerek!! Menj vissza legózni és ne mássz. Bele más dolgába!!
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az előző komment kinek szólt?

nemrólam van szó ismerősöm csak nem tudom ezt mire vélni.

de a csaj mikor egyszer megcsalta az egy szájrapuszivolt a másik meg mesztelen képeket küldött a pasinak ennyi. és erről mit gondoltok?:/

2012. júl. 31. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
afiú tud róla ASOT
2012. júl. 31. 21:52
 8/9 ASOT ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy akkor 2 idióta hülye egymásra talált!

A pasit nem érdekli ha megcsalja, nem féltékenykedik...hmm ki térdekel jólvan ez volt...


A csaj meg tudja h a pasi szereti őt, és nem fogja elhagyni és gondolom a pasi bármit megtesz neki.


A csaj meg fogyatékos! Rosszabb mint a pasi hülyébb! Ha szeretné a srácot nem csalná meg, és hasonlók. Szóval azért van vele mert mindent megtesz neki, és neki a kalandok elegek.


A pasi megérdemli ha ilyen hülye, a csaj meg egy kihasználós rib@nc! ennyi!

2012. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:
ja igen! és az ilyenektől jobb ha távol marad az ember!
2012. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!