Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsássak egy ilyen barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak egy ilyen barátnőnek?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapig voltunk együtt. "Állítólag" nagyon szeret engem, de mikor elutazott külföldre, kíváncsi voltam nagyon. Megnéztem az email-jeit, és láttam, hogy regisztrált 2 társkereső honlapra is, és levelei is érkeztek onnan. Sőt, még emailezgetett is, és elmondta az egész életét a férfi illetőnek. Engem nem említett meg. Elolvastam a társkereső honlapon lévő chateléseket is. Ilyenek álltak benne: Férfi: Pasit keresel? Barátnőm: Meglehet... Férfi: Hány volt? És milyen? Barátnőm: Hát a negyedig már egész jó volt (vagyis én). Amikor számonkértem azt mondta, hogy csak szabadidős partnert keresett. Nagyon könyörög nekem. Mit tegyek? Ti megbocsátanátok?

2012. aug. 27. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha múlt időben beszélt rólad a 3. félnek, akkor nem.

Úgy van veled, hogy ha nincs ló, jó a szamár is.

2012. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem..
2012. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

100%, hogy szakítanék.

Sajnos tapasztalatból mondom, előbb utóbb jó eséllyel ugyanúgy elkezd pasizni melletted.

2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kuka...
2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,a helyedben nem bocsájtanék meg.

Mondjuk attól függ,ha csak kíváncsi és nem akar pasizni,csak beszélgetni,vagy unatkozott.

De ha szó esett találkozásról,vagy belement valami szex chat dologba stb,akkor tényleg dobd

2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lilaturkiz ***** válasza:
bocsi de nagyon bunko a csajod...
2012. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szabadidős partner... na ne nevettessen! Dobd ki! 19/L
2012. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
kuka
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!