Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért és hogyan lehet egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és hogyan lehet egy nő (akit a párunknak hiszünk és érzünk) ilyen?

Figyelt kérdés

Fél évig minden rendben volt elméletileg, irom elméletileg mert nem észleltem semmi különöst. Elköltözött másk városba tanulni azóta minden megváltozott. Egyik napról a másikra, mintha kicserélték volna, bunkó lett velem(elnézést a fogalmazásért), nem hivott, ha "zavarni" merészeltem ordibált és miegymás. Egy kis ideig én is tűrtem próbáltam megértő lenni de egy idő után nekem is elegem lett a folyamatos megalázásból és megkértem akkor fejezzük be, na tessék fekete leves.

Utólag kiderűlt volt 1 - 2 kaland de semmi több és én vagyok a szemét meg állat mert szakitottam.

Most akkor tényleg hibásnak érezzem magam mert nem értettem meg, vagy nem hagytam neki teret vagy valaki adjon valami értelmes választ. Egy hónapja tart, lassan munkámra sem tudok figyelni a nyugtatók miatt.

Előre is köszi. 23 / F



2012. okt. 17. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó h@lye vagy, ha még továbbra is szóba állsz vele.

Ezek szerint megteheti veled, azért csinálja. Ne keresd már soha, mert nem érdemli meg. Nem kell, hogy hibßztasd magadat!

2012. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülye, az is marad. Felejtsd el, élj mással boldogan, és örülj neki, hogy nem akkor kattant be, amikor már gyerek és család van.

Nyugtatókat meg ne szedj, felesleges. Csajozz, az segít, más nem.

2012. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alja ribanc miatt képes vagy stresszelni magad? Akkor barátom meg is érdemled hogy így érezd magad. Kit érdekel, hogy mit gondol? Küldd el a büdös p*csába és ne keresd többé.
2012. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. Anyukám szerint nem csak hüje hanem marha is de ez mellékes.

Tudom tovább kell lépjen az embernek fia de akkor sem értem az egészet, soha nem ilyen volt. Ezek szerint mint az alma amelyik megfagyott, kivül szép, tovább hadd ne folytassam.

2012. okt. 17. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem a világ vége. Nyugtatókat felejtsd el, mert az csak ront az egészen. Hagyd a fenébe az ilyen p...át. Nem hozzád való és kész. Találsz milliószor jobbat, csak lépj túl ezen. Sok sikert!
2012. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik (barát)nőm nekem is ilyen volt. Magával ragadta a nagyvárosi életmód, flegmává vált, bunkózott. És mikor kérdőre vontam, még neki állt feljebb. Azóta nem is beszéltünk. Szerintem már arra sem emlékszik, ki vagyok.
2012. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit, nagyvárosi életmóddal...Bár én a másodikat járom közbe de a földön vagyok még egyelőre.

Köszi szépen mégegyszer.

2012. okt. 17. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő egy ribanc, az ilyen még azt sem érdemli, hogy ránézz! Ha esetleg megkeresne, semmiképp se békülj! Én is nő vagyok, ismerem az ilyen fajtát, ezek hülyének nézik a férfit teljes mértékben, a tiszteletnek még a csírája sincs meg bennük! Arra kell nekik a férfi, hogy legyen egy állandó, de közben vígan élik az életüket, mintha szinglik lennének, belőled meg jó nagy hülyét csinálnak. Keress mást, hidd el, nem vesztesz semmit ezzel a nővel, csak egy rakás szenvedést.
2012. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!