Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, fiúk erről a történetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk erről a történetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hosszú úgy hogy az olvassa el akinek van hozzá türelme.


[link]



2012. okt. 24. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy 27 évesen nem kellett volna kikezdeni egy 20 éves gyerekkel.
2012. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A gyerek kezdett ki vele nem a csaj a gyerekkel,de ezek szerint nem olvastad el végig.
2012. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is 27 éves vagyok de én nem tudnám elképzelni magam egy 20 éves sráccal!És ami felháborító,hogy szegény csaj egy ilyen bunkó tapló tajparaszt gyerekkel feküdt le aki szórakozik mindenkivel!Miközben olvastam a blogot a hányinger kerülgetett a kis gyökér lúzer miatt!Lesz vajon folytatása a történetnek?
2012. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"A gyerek kezdett ki vele nem a csaj a gyerekkel,de ezek szerint nem olvastad el végig"


De végigolvastam. Aki nem olvasta át tüzetesen az te voltál. Vagy nem figyeltél. Mert az lehet, hogy a "gyerek" kezdeményezett, de a hölgyemény is ugyan olyan hibás, hogy belement egy ilyen eszement "kapcsolatba".

2012. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Lesz vajon folytatása a történetnek?"


Ahogy én tudom a szerző még nem fejezte be a történetet és lesznek még bejegyzések.:)

2012. okt. 24. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy el lett csábítva, írva is volt! Sajnálatos, hogy a mai fiatalok ilyenek. Egyszerűen gusztustalan ez a srác. És helyesen teszi a nő hogy leírja!
2012. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha tetszik,vagy épp példának szeretnétek akkor osszátok meg nyugodtan.;)
2012. okt. 24. 21:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt egy 27 éves "NŐ" írta? Hát tényleg nem számít semmit a kor... Ilyen gyerekesnek lenni ennyi idősen, maga döntötte el, hogy kell neki ez a kapcsolat vagy sem... Amit tépsz, azt szagolsz.
2012. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mire érted, hogy gyerekes? Értelmeztétek a szöveget, vagy csak átfutottatok rajta? Amúgy meg a srác gyerekes dolgairól ír, ha nem vetted volna észre kedves kommentelő! Azt írja le.
2012. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megdöbbentő milyen emberek vannak, persze elítélhetnénk a blog íróját is, hiszen most ő beszéli ki az exét, de pont fordítva, nagyon jól teszi!! Bárcsak többen felvállalnák és nyilvánosságra hoznák, a pasijuk milyen szemét volt velük! És ahogy olvastam, közben is! Most ez a legutóbbi bejegyzés nagyon ott volt, mi az, hogy szidja az ex barátnőjét,aztán vissza megy hozzá, az meg vissza fogadja mindig? Mi bajotok van fiatalok? Én 25 éves vagyok de nem csináltam ilyeneket 20évesen! Az exeimet is kitörlöm, csak hogy ne lássam őket!!
2012. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!