Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erik27 kérdése:

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves egyetemista srác vagyok. A hétvégén voltam egy buliban, ahol összefutottam egy régi ismerős csajjal. testi kontaktus volt már közöttünk régebben, de semmi több, érzelmileg sohasem kötődtünk egymáshoz. Amikor a buli a vége felé járt elindultam haza, és összefutottunk ezzel a lánnyal. Az lett a vége, hogy tipi tapi megvolt meg eldurrant egy két csók is. Mondanom sem kell, erősen be voltam szeszelve. A probléma csak az hogy több mint egy éve barátnőm van akit szeretek, tiszta szívemből. Annyira nyomorultul érzem magam, hogy az valami leírhatatlan, és hihetetlenül megbántam az egészet. barátnőmmel távkapcsolatban élünk, de jól működött, működik is. Ti mit tennétek a helyemben?

2012. nov. 27. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmondanám a barátnőmnek.


(Gondolom mennyire szeretheted ha megcsaltad...)

2012. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmit
2012. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki...vége lenne a kapcsinak. Tanulj az esetből, s tobbet ne tedd. Itt mindenki azt mondja, valld be, ..csak az életben ez nem így van....ha elmondod, megrendül benned a bizalma, s oda a kapcsolat. Még ha meg is bocsájtana, már nem tudna benned bízni.A nőknél ez így működik..meg gondolom nálatok is. Eléggé szégyenled magad így is, nem kell,h. még jobban alázd magad.Amúgy mindenkivel előfordul, h. hülyeséget csinál.Még azokkal is, akik azt állítják,h. ő ilyet sose tenne. Csak még nem került olyan szituba. Igen, ettol még elhiszem,h. szereted, s azt is, h.többet ilyet nem csinálsz.Drukkolok,h. ne derüljön ki.
2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!