Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hogyan rendezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan rendezzem magamban azt a tényt, hogy minden férfi megcsalja párját? Adjam vissza?

Figyelt kérdés
Mert vagy a vadász ösztön, vagy a megszokás-megunás miatt,(ezt a csaló férfiak mondták nekem, akik pl. velem akarták megcsalni párjukat) de minden férfi csalja párját, akár milyen gyönyörű is a párja, akkor is. De Vissza adni én nem tudom, mert számomra az kín szenvedés, szerelem, érzelmek nélkül valakivel szexelni! Nekem ha agyon vernek sem megy!. Akkor meg hogyan lehet ezt egészségesen felfogni, feldolgozni,hogy NE SZENVEDJÜNK, ÉS NE BÁNTSON AZ, hogy bizony meg vagyunk, leszünk csalva, még ha jó is volt a szex a párunkal, ők akkor is megteszik. Akkor is, mert féfiak 80% mind ezt teszi, saját tapasztalat!!

2012. dec. 10. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem csaltam meg és nem is fogom
2012. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Pont az, hogy csak a 20% teszi, a többi 80%-ot kutyába se veszitek. [link]
2012. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
ez van. sirj meg 2 sort emiatt... add vissza vagy amit akarsz... ilyen kerdest, edes istenem...
2012. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Jól kifogtad, de az oka is látszik a kérdésből, nem lövöm le a poént, csak nézz utána.
2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert ez nem igaz. Inkább azt kérdezd: miért akarod mindenáron ezt hinni, mi ebben neked a vigasztaló és miért van szükséged ilyen mankóra? Talán ezzel akarod magad védeni a csalódások ellen, vagy ezzel palástolod a félelmeidet. Azt is át kell gondolnod, vajon miért kerültél olyan helyzetekbe, amik miatt ez kialakult benned?

Ha pedig már kerültél olyan helyzetbe, hogy megcsaltak, akkor valahogy el kell kezdened ezt feldolgoznod magadban valahogy.

2012. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hol van az a 80%? Akkor velem is miért akar kikezdeni minden férfi, akinek tudom gyerekei, felesége van? Az sajnos nem csak 20%.
2012. dec. 10. 20:19
 7/19 A kérdező kommentje:
20:13 Istenem ilyen választ!!! Minek írogatsz ide nekem ilyen bugyutaságot? Te érzéketlen!!! Rád egyáltalán nincs itt szükségem, te ....
2012. dec. 10. 20:21
 8/19 A kérdező kommentje:
20:15 csak beszéljél rébuszokba, sokra mentem veled is!
2012. dec. 10. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogy hol a 80%? Ott van, ahova, ti nők, teszitek őket. Jó esetben a barátzónába, rosszabb esetben elkülditek a halálba. Olvasd el a linket, amit küldtem, rálelsz a 80%-ra. Akinek felesége/gyereke van, az a felső 20%-ban van. Itt egy kis ízelítő a 80%-ból: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész kétoldalú dolog. A legjobb kapcsolat is ellaposodik, ha nem tesz érte mind a két fél. Szóval ha megcsalnak valakit, akkor annak lehet, hogy önmagában is el kellene mélyednie.

Egyébként meg a kérdésed durva általánosítás, ki is kérem férfitársaim nevében. Mi van azzal a 20%-kal (vagy talán többel), aki nem csalja meg a párját? Azt nem kell figyelembe venni? Egyébként csak meg kell nézni a lányokat, hogy többségében milyen pasikért tepernek. Itt is volt már számtalan olyan kérdés, hogy a lány olyan pasihoz vonzódott, aki le se sz*rta a fejét, megalázta őt, miközben biztosan lett volna a környezetében olyan is, aki a két kezét összetette volna egy ilyen lányért. De a többségnek az ilyen nem kell, mert "unalmas". Szintén ilyen bicskanyitogató hozzáállás a női társadalom többsége részéről az, amikor nyafognak, hogy tőlük csak "azt" akarják a pasik, meg hogy velük nem beszélget senki, aztán amikor ott lenne az orruk előtt a lehetőség, akkor semmit nem tesznek.

2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!