Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején megcsalt akkor megbocsátottam neki. Nemrég kiderült hogy megint megcsalt. Én szakítani akartam mire ő megfenyegetett, hogy akkor fel vágja az ereit. Pár éve már kórházba került öngyilkossági kísérlettel,akkor kezelte is pszichológus. Viszont látom rajta, hogy tényleg megbánta, de attól félek újra megcsal, ha megbocsátok neki.

2013. febr. 15. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az öngyilkossági kísérlete nem a te felelősséged, mond neki, menjen szakemberhez, én ott hagynám, nem az öngyilkossági kísérlete miatt, hanem a zsarolás miatt, ilyen játszmákból jobb kimaradni
2013. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezt most nem azért, de elég elkörcstelen a barátnőd, de viszont az is érdekes hogy miattad fel vágná ereit. Szerintem üljetek le és ezt alaposan beszélétek meg!.. És majd érezni fogod hogyan tovább.!
2013. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nos ilyen hajlamu emberekkel soha nem foglalkoznék.Egy plussz lelki teher,és még fel is használlja hogy zsaroljon.Szûk a gondolkodási szintje,ne haragudj,ne vedd zokon,de szükséged van neked erre?Hagyd....
2013. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Röviden! Hagyd ott!

Nem a Te dolgod a gyógykezelés. Megcsalt? meg! kétszer? igen! Miről beszélünk?

2013. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szakítanék és bontanék egy sört.
2013. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

amúgy szerintem ne nézd el neki, újra meg fogja tenni, mert tudja hogy megteheti. ebben biztos lehetsz.

2013. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az exem is eljátszotta.. előttem térdelt le és akarta felvágni az ereit :D kiröhögtem és mindennap meg akarta ölni magát.. leszartam.. és persze hogy él még
2013. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 26, ő 23
2013. febr. 15. 15:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor először akartam szakítani, nekiállt sírni, meg véresre karcolta a csuklóját.Akkor el vittem a szüleihez, ott meg az apja leordította a fejemet és elmondott mindennek. Azóta kibékültem az apjával,aki állást adott a cégénél. Elég jó fizetést kapok. Szóval ha szakítok akkor tuti kirúg. Bár ha azt nézem meg szabadulok a barátnőmtől.
2013. febr. 15. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor elég idősek vagytok már. A csaj egy elmebeteg ribizli. még addig lépj míg nem csináltatja fel magát valakivel, aztán még neked kell etetni a zabigyereket. mer akkor már azt is elfogod nézni neki.. hiába látod rajta h megbánta, semmit nem számít. így saját életed teszed tönkre.
2013. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!