Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha párotok facebookon más lányoknak írkálna szexuális tartalmakat, de azt mondaná rá hogy csak viccből teszi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
C betűs állampolgár a csávód...? Azok szoktak ilyet csinálni... Meg a bunkók.
2013. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szoktam fiú haverjaimmal beszélni és néha poénkodunk ilyenekkel. Belegondolok hogy a barátom mit szólna hozzá, de én tényleg csak viccelni szoktam. De basszus te ismered a párodat, honnan tudjuk ő mire gondol?
2013. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos hogy nem hagynám szó nélkül. Ez szerintem nem vicces. Szerintem mondd meg neki hogy ez neked nem tetszik, és kérd meg.hogy hagyja abba. Ó,.hány évesek vagytok?
2013. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem c tipusú, elég perverz dolgokat írt nekik, és csak röhögött rajta. de akkor sem értem, kissé megalázó is, olyan mintha megcsalna
2013. márc. 16. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiverném a fogát!!!
2013. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy én meg félredugtam mással, de amúgy csak viccből tettem.
2013. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kuka
2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg viccből írta, de mondd meg neki hogy ez téged zavar mert neked nem fér bele egy kapcsolatba ha a másik szexuális tartalmú dolgokat ír más lányoknak és ha valóban értékel vagy tisztel téged akkor a kedvedért ezt tegye meg. De elég fiatalkának tűntök, nem tudom hogy abban a korban mennyire tudják éretten kezelni a helyzetet vagy tisztelni egymást... Lehet h korfüggő is..
2013. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!