Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Régebben rendszeresen találkoztunk és beszélgettünk a párommal (telefonon, meg facebookon) de mostanában nem veszi fel a telefont, nem hív és facebookon sem ír vissza nekem, csak nagyon ritkán, akkor is csak annyit, hogy én most érek rá, talizzunk! :( I(gaz nem régóta vagyunk együtt (fél éve) de engem kicsit idegesít, megpróbáltam ezt megbeszélni vele, de csak annyit válaszolt, hogy neki is van dolga, nem lehet mindig velem, csakhogy heti alig 1-szer 2-szer találkozunk!

2013. ápr. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az benne a szupi, hogy akkor találkoztok amikor ő ér rá:) Mondhatnád neki te is gyakran, hogy sok dolgod van és nem érsz rá. Figyeld meg mi fog történi;) Játszd el egymás után vagy háromszor és biztos észhez kap.
2013. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress másikat,melegen ajánlom!Kár pazarolni az időt ilyenre!Keress olyat aki majd szakít rád időt!
2013. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos wowozik XD
2013. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy észhez kap, mert már az is felmerült bennem, hogy így akar lekoptatni! :(
2013. ápr. 4. 21:11
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kapj észben, nem kellesz neki, csak próbál kedves lenni veled, hiszen te is mindig aranyos voltál vele, soha nem bántottad meg, fél megmondani az igazat, már nem kíváncsi rád!!!
2013. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy valaki majd ezt írja, de sajnos szerintem is így van! Azért köszönöm! :)
2013. ápr. 10. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!